x-kom hosting

Pomysł Na Forum

Gość
utworzono
utworzono

Witam.

Po moim wczorajszym poście publikacji o forum gsm ostro mnie zjechaliście , ale ja i tak nie dam za wygraną.

Jak już pewnie wiecie muszę oddać stronę lub forum jako pracę domową z informatyki.

Ja raczej wolałbym oddać forum , ponieważ na forum ma lepszą przyszłość niż jakaś zapyziała strona o dragonball.

Chciałbym przedstawić listę pomysłów na forum, którymi mógłbym się porządnie zająć:

- forum komputerowe

- forum gsm

- forum windows

- forum linux

- forum os

- forum hardware

- forum software

- forum firefoks

- forum o internecie

- Płakać i zrobic stronę o dragonballu

Nie wiem jak wy , ale na google nie znalałem żadnego dużego forum o OSach

szczepan522
komentarz
komentarz
forum gsm

odpada jest tego pełno...

- forum komputerowe

- forum windows

- forum linux

- forum os

- forum hardware

- forum software

- forum firefoks

- forum o internecie

to tez jest cieniutkie aby takie forum wybiło sie nieco musisz w nie zainwestować... wiec albo robisz coś dla siebie albo...

zrób jakąś stronkę np. portfolio lub twoje zainteresowania zrób coś naprawdę fajnego i nie bazuj na gotowych skryptach... będziesz bardziej doceniony jak sam coś zrobisz niż zassasz gotowca z netu a potem tylko to skopiujesz ;)

Fallen
komentarz
komentarz

Zrob forum o podrywaniu albo o piciu :) bedzie cos nowego

Gość
komentarz
komentarz

Tylko , że potrfiolo nigdy nie robiłem i się na tym nie znam.

Ja osobiście mogę przygotować styl do forum.

A jak jest forum o OSach wysoko w google to podaj linka.

szczepan522
komentarz
komentarz
A jak jest forum o OSach wysoko w google to podaj linka

doslownie 5 sekund spedzonych na google...

http://winforum.pl/

Bilton mowie ci daj sobie spokój z forum... zrób sobie stronkę www ;) jak ciebie tak bardzo interesują kompy to opisz sojego co masz na jakich podzespołach bazuje jaki ma system co skofigurowaleś jakich programów używasz jak podkręciłeś kompa zapodaj fotki itp... można by wymieniać i wymieniać... pomysłów jest nieskończenie wiele, zobaczysz w czasie robienia www będziesz miał co chwile inne pomysły będziesz zmieniał oprawę graficzna kilka razy az dojdzie do pułapu w którym powiesz ok... tylko pamiętaj skup sie jeszcze na treści a nie tylko na obrazkach...

Gość
komentarz
komentarz

To forum jest tylko o windzie , a ja chce poprowadzić forum o Wszystkich OSach.

Więc nie wciskaj mi tu kitu , że się nie da.

Bizon jakoś na początku na darmowym serwerze na przemie i na darmowym stylu mógł to czemu ja nie mogę.

szczepan522
komentarz
komentarz
Bizon jakoś na początku na darmowym serwerze na przemie i na darmowym stylu mógł to czemu ja nie mogę.

możesz tylko ja chce tobie pokazać ze takich for jest pełno w sieci i będziesz bardziej doceniony jak zrobisz coś sam a nie będziesz bazował na gotowym skrypcie...

Więc nie wciskaj mi tu kitu , że się nie da.

da sie oczywiscie ze sie da... ale powiedz mi po co ??

Gość
komentarz
komentarz

Po co to masz w opisie tematu.

Najpierw poproszę ciebie , zareklamuję moje forum na tym i na innych .

Później uzbiera się 7-8 urserów i zaczną pisać.

Pewnego dnia napiszą 250 postów i będzie już 10 urserów

500 -25 i tak dalej.

szczepan522
komentarz
komentarz

Biton jakoś mnie tym nie przekonałeś ;) kurcze jak chcesz zrobić forum to masz 1dzień no dobra 2 dni roboty a potem tylko patrzysz na to i nic nie robisz tylko odpiszesz na jakiś post... a teraz nasuwa mi sie pytanie czy jest to zajecie kreatywne ?? moim zdaniem nie takie małe forum niezbyt sie rozrośnie bazując na darmowym serwerku będziesz bazowal na gotowych skryptach, zrobisz tylko jakieś logo, pozakładasz działy, napiszesz kilka tematow, wbijesz forum w wyszukiwarki moze jeszcze znajdzie sie jakieś pozycjonowanie... moim zdaniem mało ambitne

Gość
komentarz
komentarz

Szczepan522

Wydaje ci się to takie proste.

Zapytaj się bizona , albo jakąś inną osobę odpowiedzialną za forum ile w wkładają pracy.

Stronkę do pokazania mogę zrobić i nawet może zrobię , ale i tak poprowadzę forum i tak , ponieważ mi zależy.

Jak jesteś zdeterminowany i musisz zacząć od zera to ci się uda, ponieważ determinacja ci w tym pomoże.

szczepan522
komentarz
komentarz
Wydaje ci się to takie proste.

Zapytaj się bizona , albo jakąś inną osobę odpowiedzialną za forum ile w wkładają pracy.

bylem kiedyś (nawet niedawno) JA na forum gsm (na PW mogę tobie podać link) nie musisz mi mówić co to praca nad forum... ;) myślisz dlaczego chce ciebie odwieść od pomysłu na forum ?? właśnie dlatego ze wiem co to za praca na forum... wiesz widzę że i tak zrobisz swoje forum i ok rób masz do tego prawo nikt ciebie nie będzie zmuszał robić własnej stronki www...

Jak jesteś zdeterminowany i musisz zacząć od zera to ci się uda, ponieważ determinacja ci w tym pomoże.

zgadza sie tylko dodaj do tego jeszcze dobry pomysł i własna prace...

p.s. gdybym ja byl twoim nauczycielem dostałbyś za forum najwyżej 3 :)

Gość
komentarz
komentarz

W takim razie zrobię stronkę , ale forum o GSM też będę prowadził.

Jak byś tyle nie gadał już razem pracowalibyśmy na forum GSM i przyciągali urserów.

Bizon tak zaczynał i mu się udało , a rok temu wcale nie była mniejsza konkurencja.

Kamix
komentarz
komentarz

Hmm... kiedyś kotś napisał taki temat na forum przemo.org to dostał warna :D

forum firefoks

Co do tego to co można w nieskączoność o Firefoxie pisać ?

forum os

Moim zdaniem to by kłutnie były :D

forum linux

No, no sam jestem userem linuksa :) Ale znasz się na tym dobrze ? Umiał byś udzielić pomocy ? A z resztą takich for jest już dużo :)

- forum o internecie

I co byś tam pisać :D ?

- Płakać i zrobic stronę o dragonballu

:hahaha: To zrób jakieś swoją homepage :) Protfolio, twoj sprzęt, info o tobie itp ;)

Gość
komentarz
komentarz

Co do strony na ocenę homepage lepszy.

Forum GSm jednak dalej mnie ciągnie. Jakbyście nie obrażali się na każdego kto chce takie coś zrobić to było by dużo lepiej.

Gdybym miał drugiego admina , albo helpdeska , można by to powolutku rozkręcać.

Bizon i każde duże forum tak zaczynało.

szczepan522
komentarz
komentarz
Bizon tak zaczynał i mu się udało , a rok temu wcale nie była mniejsza konkurencja.

jak my zaczynaliśmy tez mieliśmy mocna konkurencje ;) zarejestrowałem sie 2006-04-04 i trwałem tam aż do... a potem zrezygnowałem...

Jak byś tyle nie gadał już razem pracowalibyśmy na forum GSM

wątpię żebym sie pchał znowu w to samo ;)

z mojej strony nie pozostaje nic innego jak życzyć tobie powodzenia no i oczywiscie dobrej oceny...

p.s. czekam na pierwsze efekty pracy WWW

Gość
komentarz
komentarz

Nie chcesz to nie ja nie zmuszam.

Myślę , że jak znajdę team to już nie długo jakoś to pociągnę.

szczepan522
komentarz
komentarz
Myślę , że jak znajdę team to już nie długo jakoś to pociągnę.

gdybyś tylko wiedział ile ja to razy słyszałem ;)

Forum GSm jednak dalej mnie ciągnie. Jakbyście nie obrażali się na każdego kto chce takie coś zrobić to było by dużo lepiej.

taaa a jak nie wyjdzie to będzie następne forum gdzie "roboty" pozostawia po sobie ślad XXX :P

Gość
komentarz
komentarz

Jestem optymistą.

Może jak byś nie gadał to zdążył byś się zarejestr0wać i napisać pare topiców.

Zarov
komentarz
komentarz

Jedna prosta rada: nie rób o niczym na czym się nie znasz.

Liber
komentarz
komentarz

Dlaczego nie stronę???!!!

Strona + Forum to idealne rozwiązanie:)

Nic trudnego postawic cmsa:D

A co do tematu to musisz wybrac jakis, ktory lubisz:D I wypozycjonowac stronke

Gość
komentarz
komentarz

Wiecie co?

Pominąłem jeden fajny temat.

Mianowicie skoki narciarskie.

Jak tak posiedziałem to pomyślałem , że w sobote rusza sezon , po drugie nie ma dużych for o skokać , a w każdym razie jest ich mało.

Jakby zebrać team to można by coś takiego urządzić.

byku
komentarz
komentarz

Heh... Te forum będzie jak milion innych. Zrób o tym, o czym bardzo dobrze się znasz. Najlepiej zrób stronę, bo tworzenie fora, mija się z sensem.

Gość
komentarz
komentarz

Forumpc też było jak milion innych , jakoś po 1.5 roku zyskaliście pozycje w google i jesteście największym forum komputerowym.

byku
komentarz
komentarz

No tak, ale zobacz: podałeś tematyki o dużej rozbieżności: np. skoki narciarskie i hardware, więc nie chce mi się wierzyć, żebyś był bardzo rozpoznany we wszystkich tych tematykach. Jeszcze dodam, że napisałeś:

- forum hardware

- forum software

,a są to dwie, inne dziedziny komputerowe, czy jak to nazwać. Wątpię żebyś był świetnym software'owcem i hardware'owcem.

Jeszcze raz powtórzę: admin musi się bardzo dobrze znać na tym, o czym zakłada forum, bo inaczej jest to wielkie nieporozumienie ( oprócz adminów, którzy zajmują się tylko sprawami od strony serwera ( naprawianie skryptów forum, upgrade do nowszej wersji, zabezpieczenia itd. ).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.