x-kom hosting

Znow Ta Reputacja

Fallen
utworzono
utworzono

Czy wy tez widzicie u mnie wartosc 14 ??asdlv0.jpg

. Gdy klikne na tą liczbe, wchodze tam w stronke ze szczegolami moich + i - no i jest asdfez3.jpg Ale tych minusów nie mam tam wyszczegolnionych?? No i skoro mam sześc minusów to czemu widze dalej wartosc 14 ?? Nie moge zaczaic tego :P

dar55
komentarz
komentarz

a co? chcesz się pochwalić 14-stką ? :D

Fallen
komentarz
komentarz

Chodzi mi o to, ze niby mam szesc minusów a nie mam odjetych od reputacji? i nie mam ich wypisanych tak jak plusow, od kogo i ew za co

Dziniu
komentarz
komentarz

to o czym mówisz to nie minusowe punkty tylko stare pomógł jeszcze z phbb gdybyś miał jakieś punkty minusowe pisało by tam i byłby taki czerwony kolor dawne pomógł z poprzedniego skryptu w reputacji naliczane są jako minusowe punkty

bizon11
komentarz
komentarz
to o czym mówisz to nie minusowe punkty tylko stare pomógł jeszcze z phbb gdybyś miał jakieś punkty minusowe pisało by tam i byłby taki czerwony kolor dawne pomógł z poprzedniego skryptu w reputacji naliczane są jako minusowe punkty

Dokładnie

Nic nie da sie z tym zrobić

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.