x-kom hosting

Czy można wyciągnąc dane z drukarki?

TKKF
komentarz
komentarz

Czołem! Wszedłem tu, bo zastanawiam się, czy gdybym chciał wydrukować na karce wszystkie moje tajne hasła i loginy to opcja: 1. odłączam się od internetu, 2. tworzę plik tekstowy, którego nie zapisuję, drukuję po wypełnieniu i odrazu usuwam jest bezpieczna. Wygląda na to, że niekoniecznie, jeśli sama drukarka może gdzieś przechować te dane. No i jeszcze taka ciekawostka; na moim maku po stworzeniu nowego dokumentu tekstowego (bez zapisywania!) gdy chcę go zamknąć pytany jestem czy "usunąć", czy "zapisać". Ciekawe. Jak można usunąć coś, co nie jest zapisane. Albo to taka semantyka, albo jednak tworzy się na HD jakiś roboczy plik. Tak, czy owak, widzę, że najbezpieczniejsza opcja to kartka plus długopis (no i oczywiście zasłonięte okna i kamerka internetowa ;)

TKKF
komentarz
komentarz

Nie widziałem - fakt. Ale jednak przeczytałeś, więc było warto!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.