x-kom hosting

Tablet nie chce się połączyć z wifi!

Demel9912
utworzono
utworzono

A więc tak:

mam tableta z android 4.0 od bardzo nie dawna. Chciałem sobie poserfować przy jego pomocy po necie. Więc spróbowałem się połączyć z moim liveboxem. Sieć znalazło, wpisałem hasło. Niby wszystko ok. Próbuje wejść na YT i wyskakuje mi żebym sprawdził połączenie sieciowe. Więc pomyślałem żeby wpisać inne hasło, też nic. Wchodziłem już nawet na stronę liveboxa dwa razy zmieniłem hasło i nadal nic :zly: . W końcu usunąłem wszelkie zabezpieczenia( brak hasła) i wciąż nic.

PROSZĘ O POMOC :prosi: !!!

miciugo
komentarz
komentarz

Livebox domyslnie ma właczone filtrowanie po MAC adresie. Albo w trakcie łaczenia taboreta z siecią, nacisniesz specjalny guziol na Liveboxsie, który doda MAC adres taboreta do filtra, albo sam wpisz MAC adres taboreta w Livebox.

Demel9912
komentarz
komentarz

wytłumacz mi to bardziej łopatologicznie ok?

Livebox domyslnie ma właczone filtrowanie po MAC adresie. Albo w trakcie łaczenia taboreta z siecią, nacisniesz specjalny guziol na Liveboxsie, który doda MAC adres taboreta do filtra, albo sam wpisz MAC adres taboreta w Livebox.

  • 4 tygodnie później...
Evoq_com_pl
komentarz
komentarz

Musisz po prostu udostępnić adres MAC tabletu,wtedy Livebox nie będzie blokował łącza. Daj znać czy się udało,jeśli nie to będziemy kombinować dalej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.