x-kom hosting

Czy na takich sprzęcie mogę zainstalować Windows Vista Home Premium 32 bit ?

BenQ711
utworzono
utworzono

Witam mam czy na takich sprzęcie mogę instalować Windows Vista Home Premium 32 Bit :

Komputer :



Procesor : Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHz (Dwurdzieniowy)

Pamięć Ram : 2GB (jednak kość) Good Ram
Karta Graficzna : GeForce 8500 GT 512mb (To jest właśnie ta karta graficzna)

 

Płyta Główna : ASUSTek Computer INC.

Tylko nie piszcie , że lepiej Windows 7 bo miałem Windowsa 7 i pewna gra się cięła . Napiszcie po prostu czy na takim sprzęcie warto Viste instalować.

neo10
komentarz
komentarz

Lepiej zainstalować jakiś system operacyjny ;P  Vista zbyt operacyjna nie jest ;P  A ogólnie do tego sprzętu lepiej jednak winxp który jakby nie patrzeć mniej obciąża komputer

Lewusek
komentarz
komentarz

Jeśli nie chcesz Win7, to już chyba lepiej XP, bo Vista to jeden wielki niewypał ze strony Microsoftu.

W_Dawid
komentarz
komentarz

Ja mam Viste i nie narzekam, od zawsze mam Viste :) Fajna jest :D Jeśli mówisz, że na 7 gra Ci się cięła to Vista jest dobra do gier ;)

jnocctcop
komentarz
komentarz (edytowane)

Zainstaluj XP bo na Twój komputer będzie najlepszy Win7 jest zbyt pamięciożerny :P a vista? przecież rozmawiamy o systemach operacyjnych :E

Sadysta
komentarz
komentarz

Jak już się uparłeś na tą Vistę to zainstaluj wersje Ultimate, bo Home nie warto :P

BenQ711
komentarz
komentarz

Zainstalowałem Viste tego Home Premium 32bit i jakość teraz minecraft mi się nie tnie nawet z włączonym trybem Aero :) Zainstalowałem już wszystkie stery i system chodzi bardzo dobrze , nie zacina się ogólnie jestem zadowolony :) Nie którzy wolą Win 7 nie którzy Viste . Temat do zamknięcia .

W_Dawid
komentarz
komentarz

Bo niektórzy nie mieli pewnie Visty w posiadaniu, i swoją opinię wyrabiają z czyjegoś przykładu  :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.