x-kom hosting

Zdjęcie motywacyjne - jak zrobić ?

Szklarson1990
utworzono
utworzono

Witam !

CHciałbym zrobić sobie zdjęcie motywacyjne z Willem Smithem, z filmu "w pogoni za szczęściem".

Uruchomiłem sobie film, zrobiłem podczas niego printscreena tej sceny która mnie interesuje --->

http://img11.imageshack.us/img11/7646/motywacjad.jpg  i teraz chciałbym, aby pod zdjęciem (w czarnym polu) był napis : " Nigdy nie daj sobie wmówić że czegoś nie potrafisz. Ludzie sami czegoś nie potrafią, dlatego mówią że Ty też nie możesz". Następnie tak gotowy obraz chciałbym dać do wywołania jako zdjęcie na twardym papierze połyskowym najlepiej. Interesuje mnie gotowy format takiego zdjęcia już wiszący na mojej ścianie a3 lub a4 (około tych wymiarów, wiadomo, nie musi to być stricte a3 czy a4)

Jak to zrobić, żeby to miało ręce i nogi i do tego fajną jakość  ?

Doman
komentarz
komentarz

CZyli chcesz dodać tylko tekst ? Nic nie zmieniając w tym zdjęciu ? Dodaj tekst w jakimś programie , jeśli nie potrafisz , to mogę to za Ciebie zrobić, zapisz do formatu png/jpg i zanieś do wywołania.

thecichy
komentarz
komentarz

Takie coś ?

[attachment=24296:motywacjad.jpg]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.