x-kom hosting

bsod przy starcie.

Przemall
utworzono
utworzono

Witam, chodzilem dzis po necie i nagle wylaczyl mi sie komputer, tak normalnie jak przy zamykaniu systemu. Teraz nie moge go w ogole wlaczyc bo wyskakuje bsod, a zadne narzedzia od microshitu nie pomagaja. Nie mam tez za bardzo jak co kolwiek zrobic bo nawet nie moge kompa uzywac zeby sciiagnac jakis program. Nie wiem tez jak zamiescic tu zdjecie tego bsoda bo pisze z telefonu. Wie ktos jak moge to naprawic

adizaba
komentarz
komentarz

Sprawdź pamięć ram (jeśli masz więcej niż jedną kość to zostaw tylko jedną ) jeśli posiadasz miernik sprawdź napięcia zasilacza 

Przemall
komentarz
komentarz

Sprawdzalem pamiec i nie bylo bledow a miernika nie mam. Dziwibmnie fakt ze karta graficzna jest lekko wygieta. Ostatnio wiatraki w niej zaczely sie tloc przy 100% obrotow pewnie przez to wygiecie. Moze miec to wplyw na to wszystko?

adizaba
komentarz
komentarz

Posiadasz inną kartę lub masz od kogo pożyczyć na sprawdzenie ? 

Przemall
komentarz
komentarz

Sprawdzałem pare rzeczy, karta jest w porządku, usunąłem wszystkie zagrożenia avastem na awaryjnym, wyłączyłem usługi z uruchomiania w msconfig i takie pierdoły, myślę, że jedyne wyjście to format i zaraz się go podejmę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.