x-kom hosting

tablet do 2000

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

czesc, potrzebuje porady przy zakupie tableta , mianowicie szukam tableta do 2.000 , musi miec 10' , androida, min. 16gb pamięci , wyjscie HDMI 

z góry dzięki za pomoc ;)

Edytowane przez klopers33

Bijas
komentarz
komentarz

Z takim budżetem to śmiało możesz uderzać w Apple IPad 3 . 

netmarek
komentarz
komentarz

Tyle że ipad nie ma nic co klopers potrzebuje, kilka mozna wybrać asus transformer, modecom 9704x2 , samsung galaxy tab

Nadaj
komentarz
komentarz

Każdy tablet ma androida..

Gość
komentarz
komentarz

nie żebym wam coś ujmował - ale jeszcze troszke nauki przed wami ;)

1.modecom mnie nie interesuje

2.ipad3 nie spełnia moich wymagań

3.każdy tablet ma androida (to ci sie udało :D ) - otóż nie każdy , są tablety della z windowsem, są tablety z iOS i są tablety z androidem

4.asus transformer - widzisz tylko ze wiele jest odmian i pytanie jesli to który?

jutro kupuje także zobaczymy co z tego wyjdzie , nie chciałem plątać ale to porada dla mojego ojca a nie tyle co dla mnie, napisałem ogolnie zeby bral nexusa 10 32gb / 16gb a jesli nie beda mieli to asusa transformera zobaczymy co z tego wyjdzie i dam znac ;)



wybór padł na : Asus Eee pad transformer tf300t 32gb - cena 1899 , w zestawie klawiatura

djecstasy
komentarz
komentarz

No to powiem ci że dość drogo. Można mieć go z klawiaturką za 1699zł tutaj

Gość
komentarz
komentarz

200zl nie robi większej roznicy a potem sie szarpac wrazie gwarancji z nimi to wiecej zachodu i kosztow wysylki niz to warte :)

djecstasy
komentarz
komentarz

Znam osobiście ten sklep nie jeden sprzęt tam kupowałem i z gwarancją nie ma tam żadnego problemu.

Gość
komentarz
komentarz

osobiście moze bym sie pokusił aczkolwiek Ojciec nie ma zaufania do sklepów internetowych - zwłaszcza jesli chodzi o większe kwoty (nie dziwie mu się)

a znam przypadki problemów z gwarancją u esc.pl - ale to kazdy sklep ma takich niezadowolonych klientów więc nie moge powiedzieć ze są źli

djecstasy
komentarz
komentarz

x-kom.pl to nie tylko sklep internetowy ale również i stacjonarne w 14 miastach w Polsce http://www.x-kom.pl/kontakt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.