x-kom hosting

Problem z Akcesoriami oraz z wyłączaniem komputera

AwangardowyKaloryfer
utworzono
utworzono (edytowane)

1. Moje usb odczytuje urządzenie gdy podłączam je do komputera i zaczyna szukać sterownika. Niestety cały czas pisze że nie może znaleść sterownika w systemie windows update. Przed reinstalem wszystko działało poptawnie a teraz nie potrafi znaleść automatycznie sterowników. Próbowałem ściągnąć sterowniki z internetu. nic to nie dało.

 

2. Gdy chce by mój komputer wszedł w stan wstrzymania tak żeby uruchomić go w ciągu 3 sek on wyłącza się i po sekundzie odpala na nowo. Gdy wylaczam go normalnie dzieje się to samo jedynym lekarstwem jest odłączenie go z prądu na 7 sek. prosiłbym o pisanie porad krok po kroku gdyż jestem raczej laikiem :)

imyprojectstudio
komentarz
komentarz

Sterowniki płyty głównej są?

AwangardowyKaloryfer
komentarz
komentarz

Tak.

imyprojectstudio
komentarz
komentarz

Czy problem wystąpił od razu po ponownej instalacji systemu? Czy po jakimś czasie?

AwangardowyKaloryfer
komentarz
komentarz

Problem z wyłączaniem pojawił się z dnia na dzień. Problem ze sterownikami pojawił się po reinstalacji systemu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.