x-kom hosting

Problem z Nero 12

NexaT
utworzono
utworzono

Przechodząc do sedna sprawy... pobrałem (z tego co się orientuje, to dozwolone jest przetrzymywanie pirackich plików przez chyba 2 tygodnie, a program i tak krzyczał, że wersja testowa jest na kilkanaście dni, więc nie mógłbym używać go później - takie sprostowanie, żeby nie było, że jestem piratem) Nero12, które potrzebne mi było jednorazowo. Na następny dzień usuwałem wszystko po kolei (nie było ikony unistall ani podobnych rzeczy, patrzałem też w "dodaj lub usuń programy", ale na próżno) i został mi jeden folder - NeroBackItUp, który musiałem usunąć za pomocą Unlockera. Problem w tym, że teraz, gdy np. chce zmienić nazwę jakiegoś folderu,pliku/usunąć jakiś folder,plik to wyskakuje komunikat "Proszę czekać, system Windows konfiguruje...", gdy to przeczekam, to Nero znowu się pojawia. Można usunąć je normalnie, ale jest tak w kółko. Da się coś z tym zrobić?

NexaT
komentarz
komentarz

Odświeżam.

NexaT
komentarz
komentarz

Nikt nie odpowiada, bo nie wie co poradzić czy po prostu ten dział jest tak "często odwiedzany"? Dodam, że po usunięciu Nero z rejestru, wyskakuje komunikat "Proszę czekać, system Windows konfiguruje...", ale nic się nie dzieje. Po prostu nic się nie instaluje, tak jak to było wcześniej, mimo to jest to denerwujące i proszę o pomoc.

NexaT
komentarz
komentarz

Nikt nie umie mi pomóc?

Grabiarz
komentarz
komentarz

Próbowałeś przywracania systemu sprzed zainstalowania Nero? :) Domyślam się, że może być z tym problem, w końcu minął już ponad tydzień.

Kamilkadze
komentarz
komentarz

A weź zainstaluj Ashampoo Burning Studio i po problemie, jest lepszy i szybszy od nero.

NexaT
komentarz
komentarz

A weź zainstaluj Ashampoo Burning Studio i po problemie, jest lepszy i szybszy od nero.

W jaki sposób naprawi to problem z Nero?

 

Przywracania systemu nie próbowałem, da się zrobić tylko tydzień wstecz?

Baikal
komentarz
komentarz

a próbowałeś resztki z rejestru wywalić ? - komenda uruchom/regedit f3 i sprawdzasz jeżeli nie wiesz gdzie to może być znajdujesz/ wywalasz

NexaT
komentarz
komentarz

Usunąłem wszystko co się dało, ale nie pomogło. :/ (zostało tylko "Domyślna (wartość nie ustalona)", którego nie da się usunąć) Da się zrobić coś innego?

  • 2 tygodnie później...
NexaT
komentarz
komentarz

Odświeżam, chociaż się z tym pogodziłem. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, to bardzo proszę o napisanie tutaj. ;)

miciugo
komentarz
komentarz

Niektóre programy trzeba odinstalować tą samą instalką co zainstalowałeś. Zainstaluj Nero jeszcze raz, i odinstaluj instalką.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.