x-kom hosting

Tracer ovo 1.2

Nadaj
utworzono
utworzono

Witam.. Około 5 miesięcy temu kupiłem sobie Tableta Tracer OVO 1.2, 7 cali z androidem 4.0 Od tamtej pory bateria trzymała normalnie, lecz ostatnio Bateria trzyma około 1,20 godziny, Szybko bateria robi się gorąca, nie wiem o co chodzi...

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Chodzi o to że obojętnie na jaką stronę z opiniami na tematu tego Tabletu wejdziesz, zobaczysz że wszędzie piszą że bateria słabo trzyma. Firma Tracer nie należy do jakiś wybitnych, a ten model po prostu tak ma. Możesz próbować dać na gwarancję, ale nie wiem czy to coś da.

Nadaj
komentarz
komentarz (edytowane)

Rozumiem, Zastanawiam się nad jego sprzedaniem, Trochę dołożyć i kupić Samsunga Tab 2 10.1

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Z czasem bateria w każdym urządzeniu traci żywotność i jak widać w jednych szybciej w innych wolniej. No Samsung już lepszy na pewno. Czytaj opinie, komentarze i polecane tablety i sam dopasuj go do swoich potrzeb i znajdziesz na pewno coś z tego będziesz zadowolony.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.