x-kom hosting

Dobry program do nagrywania filmików.

HackShoot
utworzono
utworzono

Siema możecie mi podać nazwę jakigoś dobrago programu do nagrywania filmików na youtube tylko nie fraps i nie bandicam chce żeby ten prog pobieral mało zasobów z komputera i nagrywał w dobrej jakości

 

P.S filmiki nie będą nagrywane w grach

Aditor
komentarz
komentarz

@UP Fraps wcale taki dobry nie jest, ja polecam Program Action (Action od mirilis)

HackShoot
komentarz
komentarz

@UP Fraps wcale taki dobry nie jest, ja polecam Program Action (Action od mirilis)

użyje tego dzięki

Baikal
komentarz
komentarz

Ja nagrywam programem Camtasia Studio 7 (są nowsze ale nie problemu z tą wersją) nie ma problemu nawet z nagrywaniem na 2 monitorach, na youtubie sporo info jest jak zmniejszyć wagę filmu, nagrywasz w jakiej chcesz rozdzielczości, możliwość nagrania dźwięku, zaznaczenie kursora, kliknięcia itp. nie ma przycięć

HackShoot
komentarz
komentarz

cam studio wcale nie nadaje sie do nagrywania miałem z nim do czynienia i jakość nagwania kiepska i duza wielkość pliku

Arahnor
komentarz
komentarz

Tutaj popieram Aditora. Sam sprawdziłem kilkadziesiąt innych programów, aż wygrzebałem Actiona.

  • 2 tygodnie później...
nowokomputerowski38
komentarz
komentarz (edytowane)

dlaczego nie fraps ? jest to jeden z najlepszych programów do nagrywania filmów

jeżeli nie fraps to CamStudio http://www.dobreprogramy.pl/CamStudio,Program,Windows,11765.html

Do użytkownika "ARAHNOR". Fraps kompletnie nie nadaje się do nagrywania pulpitu. Po pierwsze we frapsie jest bardzo mało kodeków do wyboru, a te które już są to są  złej jakości i ważą dużo, np 12 min filmiku może ważyć nawet 40GB!!!! Gdy magrywasz na yt musisz to jeszcze konwertować, a co za tym idzie- proste, po prostu tracisz na jakości.

Druga sprawa to jefo cena, nie dość że kosztuje swoje to jeszcze posiada bardzo mało funkcji. Według mnie najlepszymi programami do przechwytywania pulpitu są: [ Bandicam ] lub [ Msi Afterbumer ]

 

 

 

 

 

 

 
 

Siema możecie mi podać nazwę jakigoś dobrago programu do nagrywania filmików na youtube tylko nie fraps i nie bandicam chce żeby ten prog pobieral mało zasobów z komputera i nagrywał w dobrej jakości

 

P.S filmiki nie będą nagrywane w grach

Ja osobiście polecam z czystym sumieniem Bandicama oraz MSI Afterburner, ja nagrywam poradniki na yt i obydwa są idealne. Nie pobieraj frapsa tak jak niektórzy piszą, ponieważ jest zupełnie niepraktyczny i nieopłacalny. Nie dość że kosztuje swoje, to jeszcze jeszt strasznie ubogi w dodatkowe opcie.

Pozdro ;)

Arahnor
komentarz
komentarz

A czy ja gdziekolwiek napisałem choćby słowo na temat frapsa?...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.