x-kom hosting

Blue Screen nv4.disp *problem nie ustaje*

anonim1337
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,a więc zaczne tak:Przyczyną jest plik nv4.disp, wyskakuje on ciągle na Blue Screen'ie po właczeniu gry lub filmiku np. na serwisie YT.Restart następuje po ok 5 sec, lecz przez te 5 sec komputer zostaje zawieszony i nie można dokonać żadnej czynności (nawet ruchu myszki).

Odrazu mówie, że sprawdzałem wszystkie temperatury,napięcia,sterowniki chipsetu,płyty głównej itp.kondensatory a nawet przeczyszczałem wejścia od karty graficznej, czyściłem rejestr, naprawiałem błędy rejestru w skrócie mówiąc wykonałem wszystkie czynności które powinny zapobiec temu problemowi lecz bez skutku.Dzisiaj zauważyłem że ten plik nv4.disp po usunięciu nawet przez program od usuwania sterowników automatycznie się pojawia, nie mogę go usunąć z komputera.Robiłem formata wielokrotnie ale bez skutecznie.Według mnie to jest przyczyną, ponieważ jest to wadliwy plik i podczas instalacji nowych sterowników komputer go nie nadpisuje.W jaki sposób mogę się pozbyć tego niechcianego pliku (nv4.disp) z mojego komputera, a jesli znacie jakiś inny sposób rozwiązania tego błędu napiszcie.

 

Napiszę jeszcze nr błędu technicznego:

 

0x000000EA

 

Za pomocne odpowiedzi oczywiście LIKE:)Z góry dziękuje:)

mercmiracle
komentarz
komentarz

To nie wina sterownikow. Prawdopodobnie masz uszkodzona karte graifczna. Gdy karta zaczyna pracowac nie daje rady (YT to Flash Player, a nie jest w cale taki nie wymagajacy) i wywala sie system. W uzytkowaniu samego systemu niema problemu bo wyswietla grafike 2D.

Perceptron
komentarz
komentarz


1. Podaj specyfikacje komputera. Co to za karta? system?
2.

czyściłem rejestr, naprawiałem błędy rejestru w skrócie mówiąc wykonałem wszystkie czynności które powinny zapobiec temu problemowi lecz bez skutku.

Brzmi jak robienie większego... bałaganu jak był. Jakimże to cudacznym programem naprawiałeś rejestr? Mógł on spowodować więcej problemów jak pożytku.

3.http://support.microsoft.com/kb/314215/pl
I raczej powinno się tego trzymać, a nie ruszać rejestr, czyli w pierwszej kolejności deinstalacja obecnego sterownika, zależnie od wersji windows(w starszych od win 7 lepiej to robić w trybie awaryjnym, choć i w siódemce nie zaszkodzi). I instalacja najnowszej wersji sterowników(w trybie normalnym) lub jeżeli obecna była najnowsza wersji starszych.

4. Jeżeli powyższe czynności nic nie pomogły, należało by rozważyć reinstalacje systemu i sprawdzenie zachowania na świeżym. Lub po prostu sprawdzić kartę na innym komputerze.

 

anonim1337
komentarz
komentarz


1. Podaj specyfikacje komputera. Co to za karta? system?
2.

Brzmi jak robienie większego... bałaganu jak był. Jakimże to cudacznym programem naprawiałeś rejestr? Mógł on spowodować więcej problemów jak pożytku.

3.http://support.microsoft.com/kb/314215/pl
I raczej powinno się tego trzymać, a nie ruszać rejestr, czyli w pierwszej kolejności deinstalacja obecnego sterownika, zależnie od wersji windows(w starszych od win 7 lepiej to robić w trybie awaryjnym, choć i w siódemce nie zaszkodzi). I instalacja najnowszej wersji sterowników(w trybie normalnym) lub jeżeli obecna była najnowsza wersji starszych.

4. Jeżeli powyższe czynności nic nie pomogły, należało by rozważyć reinstalacje systemu i sprawdzenie zachowania na świeżym. Lub po prostu sprawdzić kartę na innym komputerze.

pkt.1 Jutro dodam cała specyfikacje.

pkt.2 Cleaner Registry, oraz sprawdzane all combofixem

pkt 3.Instalowałem wszystkie sterowniki do tej grafiki i nic.

pkt 4.Reinstal był robiony nie jednokrotnie tak samo karta sprawdzana na komputerze kuzyna, u niego działało normalnie.

mercmiracle
komentarz
komentarz

Zresetuj bios. Wyjmij ta baterie na plycie glownej i wloz po 5 sekundach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.