x-kom hosting

Wyciszenie

BARTEQ
utworzono
utworzono

Witam:) Mam do was pytanie jak mam wyciszyć wentylator?? mam wentylator z boku w obudowie i jak komp jest włączony to on głośno chodź. co mam zrobic żeby go wyciszyć??

snip91
komentarz
komentarz

Może zmniejsz obroty ;) Albo kup sobie kołki gumowe i na nich go zamontuj.

Kamix
komentarz
komentarz

No może spróbuj go wyczyścić :D

Bamu
komentarz
komentarz

zmniejszenie obrotów spowoduje jego cichszą pracę, ale chłodzenie będzie gorsze

falcon1984
komentarz
komentarz

Zainstaluj SpeedFana i zmniejsz sobie nim obroty wentyli. Monitoruj temperatury.

Sonido
komentarz
komentarz

A jeżeli wentyle są podłączone poprzez molex to też w jakiś sposób da się regulować ich obroty?

Fallen
komentarz
komentarz

z windowsa nie... ale mozesz obciac wtyczke od tego wentylatorka i kabelki wlozyc do molexa, czarny kabelek wlozyc do czerwonegoa ten drugi do zoltego i wtedy wentyl pojdzie na 7V :)

Sonido
komentarz
komentarz
z windowsa nie... ale mozesz obciac wtyczke od tego wentylatorka i kabelki wlozyc do molexa, czarny kabelek wlozyc do czerwonegoa ten drugi do zoltego i wtedy wentyl pojdzie na 7V :)

Że jak, bo nie czaję <_<

Z Windowsa piszesz, że nie...czyli skąd mogę? :P

Obciąć wtyczkę i ....włożyć do molexa...one właśnie są podłączone pod molex(takie białe przezroczyste z 4 czy 5 bolcami)

Jeśli możesz to trochę więcej szczegółów, z góry dzięki ;)

Fallen
komentarz
komentarz

Ucinasz wtyczke w tym wentylatorze tak zebys mial gole kabelki, reszte poczytaj tutaj http://www.mod-planet.com/index.php?module...e&pageid=65

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.