x-kom hosting

Ile dostane za te telefony w komisie?

Grz3chu17
utworzono
utworzono

Witam, otóż biorę teraz nowy telefon z t-mobile na doładowania, chce go sprzedać, gdyż stary mi wystarcza. Ile za taki telefon dostanę? Mam na myśli LG Swift L5, czy bardziej opłaca się Samsung Galaxy Y, a może Sony Xperia™ tipo? Czekam na komentarze.

jnocctcop
komentarz
komentarz

Zupełnie nie opłaca się sprzedawać nic w komisie bo za telefon który np. chodzi po 500zł oni zaproponują 300zł bo sami muszą zarobić, radzę wystawić ogłoszenia na tablicy i allegro na pewno dostaniesz dużo więcej hajsu

  • Dobra wypowiedź 1
imyprojectstudio
komentarz
komentarz

@up - wszystko to prawda. Komisy to zdziercy.

  • Dobra wypowiedź 1
adizaba
komentarz
komentarz (edytowane)

LG Swift L5-ok 500zł 

Samsung Galaxy Y-ok 400zł 

Sony Xperia™ tipo-ok 450-500zł 

Tak jak pisali poprzednicy - do komisu nie sprzedawaj bo dostaniesz za nie grosze , moim zdaniem najlepszym wyborem będzie Samsung mimo iż jest najtańszy moim zdaniem najszybciej go sprzedasz ale wybór należy do Ciebie 

  • Dobra wypowiedź 1
Pluto
komentarz
komentarz

Ja bym wziął LG ale jednak odradzam sprzedaż w komisie bo po prostu dostaniesz dużo mniej kasy. Lepiej poszukać kupca na tablicy albo na allegro

  • Dobra wypowiedź 1
imyprojectstudio
komentarz
komentarz (edytowane)

Według mnie to tak: LG wgl. nie bierz pod uwagę. Do mojego rankingu wchodzi oczywiście SX Tipo i SgY. Mój wybór to oczywiście Tipo: większa rozdzielczość wyświetlacza, wydajniejszy (moim zdaniem) układ graficzny Adreno, więcej formatów odtwarzania muzyki i filmów, technologia Sony Mobile Bravia Engine, większa bateria. Jedyny plus SgY to bluetooth 3.0...)

  • Dobra wypowiedź 1
Grz3chu17
komentarz
komentarz

Nie chodzi mi o parametry, chodzi mi o to który zejdzie najszybciej i za największą gotówkę, może macie jakieś inne propozycje, chodzi mi o doładowania (Mix). Nie musi to być t-mobile, tylko żeby dobry telefon dawali który się łatwo sprzeda za dużą gotówkę.

adizaba
komentarz
komentarz (edytowane)

Najszybciej sprzedasz Samsunga ale nie za największą gotówkę , Sony Xperia powinien także szybko zejść za całkiem rozsądną cenę , LG nie bierz pod uwagę...Dzisiaj rozejrzę za innymi ofertami  

  • Dobra wypowiedź 1
kukier
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o wybór telefonu u operatora, to zdecydowanie w Playu najlepsze mają propozycje. Podaj jaka kwota mixu cię interesuje?

  • Dobra wypowiedź 1
Grz3chu17
komentarz
komentarz

25zł co miesiąc lub 50 zł co trzy miesiące, do 36 doładowań.

Grz3chu17
komentarz
komentarz

Jakieś propozycje?

  • 4 miesiące później...
kasgol
komentarz
komentarz

Witam, otóż biorę teraz nowy telefon z t-mobile na doładowania, chce go sprzedać, gdyż stary mi wystarcza. Ile za taki telefon dostanę? Mam na myśli LG Swift L5, czy bardziej opłaca się Samsung Galaxy Y, a może Sony Xperia™ tipo? Czekam na komentarze.

Jeżeli chodzi o sprzedaż telefonu to polecam http://www.StaryTelefon.pl. Szybko i łatwo można zamienić stary telefon na gotówkę, wystarczy wejść na stronkę, są tam pokazane też ceny, więc znając markę i wiek telefonu można łatwo oszacować ile się za niego dostanie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.