x-kom hosting

Android

Royek
utworzono
utworzono

Witam. Mam pytanie odnośnie mojego telefonu z Androidem 2.3.6 Gingerbread. Chciałem zapytać, czy istnieje możliwość wgrania innego systemu, tzn. też Android ale IceCream ? Jeśli tak, to jak to zrobić. Chciałbym mieć wersję 4.0 jeśli to osiągalne ... Galaxy Pocket GT-S5300 to mój telefon.

kamillm
komentarz
komentarz

Witam. Najnowszy soft wydany przez samsunga na Twoj telefon to: 2.3.6. Mozesz przeszukac fora, moze znalazl sie gdzie jakis magik, ktory postawil na tym 4.0, ale szczerze watpie.

netmarek
komentarz
komentarz

Możesz zrootować telefon i zainstalowac jakiś rom, ale jak to zrobić musisz poszukac na jakimś forum o androidzie, tam ię dowiesz co i jak...

  • 2 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to za slaby telefon dla 4.0.

radekx
komentarz
komentarz

Tam jest procek 832 MHz, a telefon pracuje w rozdzielczości ledwie 240 x 320.

Jeśli tylko da się tam upchać 4.x i graficznie będzie jakoś to wyglądało, to ten procek spokojnie da radę uciągnąć system przy tak podłej rozdziałce :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.