x-kom hosting

[400-500 +/- zł]Tablet, tylko Android

corvus
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć.

 

Na tabletach średnio się znam więc wolę dopytać. Poszukuję sprzętu do około 400-500 zł, maksymalnie do 600. Może być używany (chociaż z tym wolałabym nie ryzykować bo nigdy nie wiadomo czy komuś, kto sprzedaje go na Allegro coś się z tym sprzętem wcześniej nie stało i dlatego go sprzedaje).

Zależy mi na tym, żeby przy normalnej pracy, tj. przeglądanie artykułów, przeglądanie internetu etc. pracował minimum 3 godziny. Wielkość ekranu minimum 7 cali (chociaż preferowałabym 10"). Fajnie by było gdyby miał szeroki kąt widzenia.

Android 4+. Najlepiej jeśli będzie żył w zgodzie z tym najnowszym. Przy okazji interesuje mnie tylko taki, który współpracuje z Androidem, inne systemy mnie nie interesują.

 

Tablet będzie używany przede wszystkim do Internetu, aplikacji Android i jako czytnik artykułów badawczych (właśnie dlatego bardziej przemawia do mnie 10" i niezła jakość wyświetlacza)

 

Przeglądałam kiedyś Allegro i znalazłam używany tablet Kindle z wgranym najnowszym Androidem. Myślicie, że warto polować na coś takiego czy lepiej kupić coś, co od początku pracuje na Androidzie?

 

Ma ktoś jakieś propozycje co nowego dostanę w tych pieniądzach?

Albo co używanego mogę znaleźć za około 500 zł?

 

Oczywiście bez 3G. I tak na uczelni mam wifi więc nie potrzebuję. GPSa też nie potrzebuję. ;)

 

 

 

Czy też lepiej dołożyć trochę i kupić Samsung Galaxy Tab? Używany na przykład?

  • 2 tygodnie później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.