x-kom hosting

Sony Vegas (napis na filmie)

dissemblance
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej, walczę z montażem i oto co mnie spotkało - zrenderowałam wycięty z filmu fragment, wszystko pięknie (po kilku innnch bataliach), żadnych błędów (format .avi), ale wyświetla się to ujęcie z napisem u dołu (. Napis jest nazwą pliku i wszystko psuje, jak się go pozbyć? Szukałam w ustawieniach jak to zmienić, niestety nigdzie nie mogę tego znaleźć. Może mi ktoś napisać jakąś instrukcję? Z góry dziękuję bardzo, ocali mnie to.

tazman
komentarz
komentarz

Jeśłi masz demo to tak będzie jeśłi twoje kodeki wgrane do  systemu posiadały licencje triall przy konwersji do formatu w zależności od kodeka info o okdeku będzie się pojawiał.Chyba że nie o tym piszesz. Prosił bym o screna bądź film.

dissemblance
komentarz
komentarz

Screen jest wyżej. Tak, mam trial (chciałam być dobrym obywatelem!). Rozumiem, że nie da się tego przeskoczyć? Czyli jak ściągnę jakąś piracką wersję to problemu nie będzie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.