x-kom hosting

Corel Videostudio Pro X2, X3 i X4

luki251
utworzono
utworzono

Ostatnio zacząłem zabawę z montażem. Na razie pracuję na Windows Movie Maker, ale przestaje mi on wystarczać, ze względu na obsługiwanie tylko jednego formatu i wiele innych wad. Chciałbym przerzucić się na jakiś lepszy program, testowałem sobie Corel Videostudio Pro X5 i bardzo mi się podoba, ale jest za drogi. Dlatego chciałbym się zaopatrzyć się w starszą wersję, lecz te są wycofane ze sprzedaży. Na szczęście są dostępne na Allegro. Stąd pytanie czy będzie można je w ogóle aktywować? Bo domyślam się, że podczas instalacji pewnie trzeba będzie to zrobić. Jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami (X2, X3, X4)?

Ewentualnie jeszcze prosiłbym o radę co do Lightworks, którego nie mogę aktywować. Po rejestracji dostajemy kod , ale po jego wpisaniu wyskakuje komunikat "Send request failed".

tazman
komentarz
komentarz

Byłem kilkuletnim użytkownikiem Ulead video studio, potem corel studio, napisze  może o zaletach:

łatwa i intuicyjna obsługa

kreator 

Szybka kompresja mnogość efektów i formatów wyjściowych. Wszytko to dla amatora.

Tu masz http://www.ceneo.pl/16701411  dość tanio

Różnice w wersjach to obsługa formatów inny silnik graficzny i renderu ot i tyle. Możesz pomyśleć o czymś takim 

Vegas Platinium 11 http://www.ceneo.pl/14365401#tab=spec
luki251
komentarz
komentarz

O rzeczywiście X5 można tanio zgarnąć. Jak to możliwe, że na stronie producenta jest całe 200 zł drożej?! Nad tym Vegas Platinum też się zastanowię, poszukam może jakieś wersji demonstracyjnej, to sobie przetestuję. Dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.