x-kom hosting

Strona do wypozycjonowania

Kubekk
utworzono
utworzono
Witam!
 
Ludzie większość czasu spędzają przed komputerem (może źle albo właśnie bardzo dobrze jest pisać o tym na tym forum). Ja rozumiem doba komputerów, lecz przecież jest tyle możliwości!
Postanowiłem to wszystkim ukazać na moim blogu: HobbyMakers 
 
Blog dopiero się rozwija, staram się pokazać prze najróżniejsze możliwości spędzania czasu - dobrze się czasem oderwać od pracy, odpocząć
Dlatego też zapraszam wszystkich, kto jak kto ale informatykowi oderwanie od komputera zawsze wychodzi "na zdrowie" ;p
 
Jest to dział do pozycjonowania, więc prosiłbym o jakąś dobrą radę, coś robię nie tak? Jak strona prezentuje się dla obiektywnego widza? Co sądzicie?

son133
komentarz
komentarz

Niezłe, napewno wejde :)

  • 1 miesiąc później...
Kubekk
komentarz
komentarz

Dzięki! 

Może trochę późno, lecz miałem masę roboty :(

 

Teraz blog powraca! Bardzo proszę o opinie, rady ;D

  • 1 miesiąc później...
mpson
komentarz
komentarz

Przydałoby mu się trochę pozycjonowania. Sam w sobie jest całkiem ciekawym projektem. Działaj z nim dalej.

  • 2 tygodnie później...
ita_lukk
komentarz
komentarz

w dobie czy też nie, jeśli masz pasie i potrafisz o niej ciekawie opowiedzieć też możesz coś ugrać :) w końcu nie każdy interesuje się komputerami, z reszta powili staje się to już normalnością, komputer, czy smartfon to już nie taki luksus jak kiedyś, a ciekawe tematy tak :)

  • 2 miesiące później...
karolina1234
komentarz
komentarz

Bardzo ciekawy blog, dużo ludzi nie wie jak można ciekawie spędzać czas. Myślę że skuteczną reklamą będzie analityka internetowa. Na stronie Web Metrics znajdziesz wiele informacji na ten temat.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.