x-kom hosting

Windows vista reset

Chudy
utworzono
utworzono

Witam
Mam w swoim komputerrze zainstalowany windows vista.Podczas ładowania systemu następuje reset i tak w kólko.
Zrobilem test kosci RAM i wszystko ok.Tryp awaryjny nie włancza sie.Chcialem z płytyki windowsa zainstalowac system z zachowaniem plików ale ta opcja jest wyłączona i nie moge. Próbowałem z konsoli komendy fixboot ale to równierz nic nie daje icon_smile3.gif

Nie mam pojecia co mozna jeszcze zrobić. Zrobiłem test na bad sektory znalazl jeden i naprawił

kamillm
komentarz
komentarz

Witam. To jeszcze wloz plytke z vista, przejdz w tryb naprawiania, nastepnie w wierszu polecen przejdz na dysk na ktorym jest windows i wpisz: chkdsk /r

Chudy
komentarz
komentarz

Witam. To jeszcze wloz plytke z vista, przejdz w tryb naprawiania, nastepnie w wierszu polecen przejdz na dysk na ktorym jest windows i wpisz: chkdsk /r

 

 

juz to robiłem lipa nadal :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.