x-kom hosting

"przesiadka" z windows xp na windows7

dyziok1998
utworzono
utworzono

witam mam plany zakupić windows 7home premium a mój komp to taki:1x Socket AM2/AM2+/AM3 Procesor: AMD athlonx2  4400e /2.7GHz, 1MB, BOX, AM3/ 97,56zł Płyta główna: AsRock 880GM-LE /AMD 880G/ 178,86zł Wentylator: - Pamięć RAM: goodram 4GB(dwie kosci) 1333 CL9 60,98zł - Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 113,01zł Drugi dysk twardy: - Kieszeń HDD: - Karta graficzna: - Karta dźwiekowa: - Głośniki: - Napęd FDD: - Nagrywarka DVD: LG GH22NS50 SATA SecurDisc (black) 80,49zł Karta sieciowa: - Tuner TV: - Klawiatura: - Mysz: - Podkładka pod mysz: - Obudowa: Tacens Prior Limited (92mm Fan, bez zasilacza) 105,69zł Zasilacz: Fortron FSP350-60APN 350W

 

i pytanie który lepiej wybrać 32bit czy 64bit ?

jak już wspomniałem interesuje mnie home premium

 

i na vobis interesują mnie te systemy:http://www.vobis.pl/windows-7-home-premium-64bit-oem-pl-1-870235.html   i   http://www.vobis.pl/windows-7-home-premium-box-pl-1-102079.htm

 

i teraz kolejne pytanie czy mogę kupić wersje oem?? bo zależy mi na kasie czym się różnią od siebie te wersje oem i box??

 

jest to jakaś poważna różnica czy mogę spokojnie brać ten pierwszy link??

 

proszę o szybką pomoc w miarę możliwosci

 

pozdro

Gość
komentarz
komentarz

Oem można niby legalnie kupić tylko do nowego zestawu .Box możesz sobie dokupić i zainstalować a póżniej przenieść na inny komp,ale jednarazowo podobno tylko na 1 komp.Weż 64 bit

dyziok1998
komentarz
komentarz

czyli mam rozumiec ze jak mam komp zwykły i chce wymieniac podzespołyto lepiej box ah szkoda bo 600 przeszło zł za głupią plastikową płytę która się w kazdej chwili może zgubić bądz zniszczyc to dla mnie nie udana trochę inwestycja jęsli zalezy mi na kasie to w ostatecznosci moge brać tą wersję oem tylko wystarczy że za np 2 lata dokupię kartę graficzną bo mam zintegrowaną i juz nie moge zainstalować tego legalnie a może inaczej czy wgl będe mół robić reinstalki nieskonczonosc ilosc razy w wersji oem na skłądaku??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.