x-kom hosting

Tablet 10" do 1500zł

deha
utworzono
utworzono

Przymierzam się do kupna tableta, najpierw czekałem na Nexusa 10, ale jego cena to jakiś żart, więc chce już teraz kupić coś innego. Limit finansowy to 1500zł, z ew. małym podniesieniem, jeśli sprzęt byłby tego warty.
Wymagania:
* ekran 10", najlepiej z Gorilla Glass
* Android min. 4.0, ważne jest dla mnie żeby był długo aktualizowany - ma służyć do programowania więc wskazane być na bieżąco
* WiFi, GPS, mile widziane 3G, ale nie musi być
* przynajmniej solidne wykonanie - żeby trochę posłużył

Upatrzyłem sobie Acer Iconia A510, ale jest już w niewielu sklepach, więc pewnie jest wycofywany - i pewnie przez to pojawi się problem z aktualizacjami. Patrzyłem też na Note N8010, ale chyba przy moich wymaganiach nie jest on wart dopłaty. Czy w tej cenie można zaleźć coś lepszego niż ten Acer?

wellingtons
komentarz
komentarz

Samsung Galaxy Tab 10.1 jest dobry, możesz też kupić Nexusa 7 z 3G, ale to jest 7 cali. Bez Androida możesz nabyć IPada Mini. Na razie tyle, jak znajdę jeszcze coś sensownego, to dam znać ;).

Znalazłem jeszcze: http://allegro.pl/tablet-asus-transformer-tf300t-4x1-2ghz-16gb-fv23-i3027885410.html Ale bez GPS i http://allegro.pl/tablet-shiru-shogun-10-ultimate-full-hd-32-16gb-i3041590890.html

deha
komentarz
komentarz

Jakieś przewagi tego Samsunga nad Acerem?

 

A ten Modecom ciekawy.. ale gdzieś tu chyba jest haczyk? :P

wellingtons
komentarz
komentarz (edytowane)

Patrząc na parametry to iconia lepsza, bo ma procka quad core 1.3 GHz, 32gb pamięci i 10h na baterii ;). Jedyna zaleta Taba 2 w tym pojedynku, to cena i waga ;).

Co do Modecoma, to ma procka quad, ale 1.0 GHz, ekran mniejszy 9,7", za to 2048x1536. Po za tym android 4.1, 2gb RAM + mniejsza waga, ale w tej kategorii nie równa się z Tabem 2 :).

deha
komentarz
komentarz

OK, temat Iconii nieaktualny - praktycznie jest nie do kupienia już. Jakieś inne propozycje poza Samsungiem ? (musi być And. i 10"). Jakiś właściciel Modecoma może jest ? Bo na papierze wygląda świetnie, ale jak z jego jakością?

wellingtons
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak zauważyłeś na forum "tablety" wchodzi nie wiele osób. Wiec szanse, że znajdzie się ktoś kto ma akurat ten model Modecoma są marne. Chyba że Weacky, bo on go proponuje ;). Jedyne co możesz zrobić, to poczytać opinię, lub skierować się na forum poświęcone tabletom. Ja mam nexusa, to mogę ci z nim poradzić, jak chcesz ;).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.