x-kom hosting

Czy Opłaca Sie Kupic Ta Mp4>/?

ugresia
komentarz
komentarz

link nieaktualny

konio husarz
komentarz
komentarz

No tak. Ale mnie interesuje Mp4 z 4gb pamieci, a ta co podales ma 2 GB i ta sama cena ;p

kwachu1992
komentarz
komentarz

wg. mnie nie warto.

lepiej kupić porządną mp3 :)

konio husarz
komentarz
komentarz

NO ale na Mp3 nie odtwoze sobie żadych obrazków,filmów etc.

a za cene ~`220 zł. mozna miec juz dosc dobra Mp4 4gb, no i ma wiecej opcji niz zwykla Mp3.

webber
komentarz
komentarz

No problem tkwi w tym, że raczej nie będzie ona zbyt dobra, ale no-name. Moim zdaniem za taką kasę lepiej wziąć dobrą, firmową MP3 i mieć pewność, że nie będzie z nią zaraz problemów.

vegas044
komentarz
komentarz
Tak ja w temacie.mam pyutanie czy kupilibyscie z ta cene tą mp4 http://allegro.pl/item268440872_super_ceny...2_0_minisd.html

czy jeszcze poczekac az stanieją?

Mój kolega posiada ten sam MP4 tylko wersje z 2GB i niema z nim żadnych problemów mimo iż ma go już przeszło rok. Ja na twoim miejscu wzioł bym coś od firmy PENTAGRAM.

maciexus
komentarz
komentarz

Moje dwie propozycje. Pierwsza firmy Creative(chyba najlepsza firma na rynku produkująca MP3/MP4 głównie MP3), ale z drugiej strony wiele dobrych opinii słyszałem na temat iPoda Nano, więc powinieneś przemyśleć te dwie propozycje.

http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/235305

http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/235297

konio husarz
komentarz
komentarz

Mnie przede wszystkim chodzi o to aby player był niezawodny. Chciałbym sie tylko zapytać czy za cenę ~450 zł bede miał coś pożądnego.

A jeszcze rozważam zakup mp4 z aparatem cyfrowym, tylko nie wiem jakiej jakości będzie robił zdjęcia z ok 2mln pixeli i czy z aparatem sie wogóle opłaca kupować.

Jeżeli ktoś sie orietuje to proszę o odp. dziex.

ltbanner.gif

Markus123
komentarz
komentarz

Radziłbym przeczytać (choć część) tego wątka: http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=8325

I pamiętaj, że za 450 zł można kupić co najwyżej bardzo dobry odtwarzacz MP3. Jeśli jednak ktoś oferuje odtwarzacz MP3 + odtwarzacz filmów + aparat cyfrowy za 450 zł to nie będzie to nic innego, jak nieprzeciętnej jakości syf. Na Twoim miejscu w takie cuda jak MP4 w życiu bym się nie pakował, bo tylko się rozczarujesz i stracisz sporo kasy. Z resztą co to za atrakcja oglądać film na 2,5 calowym ekranie :P.

Znalazłem jeszcze ciekawą opinię pewnego użytkownika nt. pewnego odtwarzacza MP4 (pisownia oryginalna ;) ), ale z pewnością z innymi odtwarzaczami klasy "noname" jest podobnie:

Cze. jako świeżak witam wszystkich.No i do rzeczyJeśli chodzi o mp4 m power to oczywiście jest to kiepskiej jakości w dodatku shit.Mam to od w czoraj podobnie jak ból czachy.Muzyki to na tym się nie da słuchać jakość do niczego.Jakbym łeb w karton wsadził czy w jakieś plastikowe pudełko.masacra jednym słowem.NIe wiem może to wina słuchawek high quality m power z których już coś odpadło (zresztą od odtwarzacza też jakaś klapka zakrywająca usb)- dam temu jeszcze szanse i pujde kupie jakieś inne słuchawki ale wątie żeby coś sensownego z tego wyszło.Tego się poprostu nie da słuchać .nie wiem może niektórzy są poprostu rambo i wytrzymują te katiusze,osobiście nie dam rady mówcie mi barbi.Equalizer-między dbb,a normal nie ma żadnej różnicy.Co do włączania to rzeczywiście trzeba czekać dosyć długo no w ogóle to 2 razy mi się zawiesił,co mnie ogólnie zdziwiło.Także jestem zaskoczony nowym sprzeetem.Jedyny pozytyw to to że mam 4 gb pamięci za przystępną cene +slot i wymienny akumulator bo w takim wypadku wbudowany to już zupaełna porażka wk. mnie.pozdro, nerki
Gość
komentarz
komentarz

Iriver dobra firma... Wg. mnie możesz brać.

Kurzun
komentarz
komentarz

Tak, tak, tak. iRiver robi dobry sprzęt.

nokia
komentarz
komentarz

Bardzo fajna mp4;-))

Ale polecam brać coś z 4gb, bo się ta pamięc przydaje.

:-))

konio husarz
komentarz
komentarz

I tak chyba zrobię. W końcu lepiej miec pożądny zprzęt niz jakąs badziewną mp4/.

Dzieki All.

ltbanner.gif

Markus123
komentarz
komentarz

Z tego odtwarzacza powinieneś być jak najbardziej zadowolony. Firma bardzo dobra, na temat jej sprzętu słyszałem w zasadzie same pozytywy, dodatkowo dużym plusem jest czytnik kart microSD.

aXE
komentarz
komentarz

Ja niedawno kupiłem MP4 za 200 zł a teraz kosztuje 150 zł, jeśli zależy ci na kasie to poczekaj z miesiąc

konio husarz
komentarz
komentarz

Duzo czasu to juz nie mam bo do gwiazdki to raptem jeszcze 2 tygodnie. To ma byc prezent dla mojej dziewczyny, no i musi to byc cos pozadnego za ta cene.

dzięki za wszystkie wasze propozycje i opinie. TYreaz to juz sie zdecydowalem i bede raczej sie trzymał tego modelu co ostatnio podalem link ;>.

No chyba ze pojawi sie jakas lepsza alternatywa.

Dzieki ALL:

ltbutton.gif

  • 4 tygodnie później...
torpedo
komentarz
komentarz

Ja ostatnio kupiłem całkiem dobre mp4 firmy Grundig i póki co jestem całkiem zadowolony z tego sprzętu, ale i tak na pewno warto trochę poczekać bo ceny bardzo spadają.

Pozdrawiam

torpedo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.