x-kom hosting

Darmowy hosting pod wordpressa

Kudelczak
utworzono
utworzono

Witam,

Przeglądając ofertę darmowego hostingu wybrałem dwie firmy które mnie w jakiś sposób skusiły. Który z tych hostingów będzie lepszy pod wordpressa??
Czy ktoś z nich korzysta??
1. www.hostinger.pl
2. http://onuse.pl/

 

Z góry Wielkie Dzięki

Klos
komentarz
komentarz

Nie wolałbyś skorzystać tak jak ja z płatnego hostingu i nie mieć problemów z pingami, transferami, reklamami? Za konto w http://www.pdg.pl zapłaciłem 30zł rocznie czyli tyle ile wydaje na piwo jak gdzieś wyjdę :P

Kudelczak
komentarz
komentarz

Z całym szacunkiem, ale nie jestem zainteresowany. Bo nie zamierzam mieć portalu tylko stronę dla siebie i znajomych.

4pc
komentarz
komentarz

Konto na Hekko kosztuje 43 zł za rok. Masz tam 8 GB transferu miesięcznie. Będzie więcej ludzi to powiększysz. Generalnie jeden z lepszych polskich hostingów, tym bardziej w takiej cenie i z takim supportem. Pamiętaj, że przy hostingach najważniejsza jest stabilność. U nich jak dotąd problemów z tym nie miałem.

Klos
komentarz
komentarz

Lepiej sprawdzić sobie hosting f3.pl niedawno kupiłem tam konto właśnie pod bloga i muszę przyznać, że działa stabilnie, nie ma limitów a ceny są szokująco niskie, może to jakaś tymczasowa promocja a potem podniosą, ale jest bardzo dobra cena.

  • 4 tygodnie później...
maja89
komentarz
komentarz

Ah, te darmowe serwery ;] Ja osobiście dla komfortu uzytkujacych proponuje rozejrzec sie za jakimś platnym hostingiem. Mysle ze oferta z http://www.quicksnake.pl/ jest czyms jak najbardziej odpowiednim dla wymagających oraz potrzebujących rzetelnej uslugi.

  • 1 miesiąc później...
krzysiek23b
komentarz
komentarz

darmowe hostingi to strata czasu, lepiej wydać 30 czy 40 zł rocznie i mieć spokój, bezpieczestwo i więcej możliwości..

  • 3 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Weź to tłumacz gościowi ;-) Przekona się dopiero wtedy kiedy będzie miał pierwszy problem - wtedy nikt mu nie pomoże. Na początku mojej przygody z netem, jakieś 15 lat temu, korzystałem z darmowych hostingów, ale wiązały się z tym tylko i wyłącznie problemy - nic ponadto.

  • 3 miesiące później...
4pc
komentarz
komentarz

Czyli nie jest free, tym bardziej, że domena PL kosztuje u was więcej niż w najdroższych firmach. Przedłużenie domeny kosztuje 120 brutto, ja płacę za to samo w Hekko 54 brutto ;-)

2BE.PL
komentarz
komentarz
Czyli nie jest free

 

Rejestracja domeny z kontem hostingowym kosztuje tyle samo, co bez niego. Czyli jest free :-) 

  • 3 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Ale przyznaj, że to taka fikcyjna promocja, bo wszystko można załatwić taniej.

Ciekawi mnie jak u was jest supportem i uptimem - nie widziałem jeszcze żadnych wpisów od userów w sieci na ten temat.

Oficjalnych danych nie podawajcie. Chodzi o dane od userów ;-)

tluk
komentarz
komentarz

Oczywiście, że bezpłatny hosting nie służy na dłuższą metę właścicielowi domeny ale firmie hostingującej ;)

4pc
komentarz
komentarz

Więc lepiej chyba jednak od razu postawić na coś "normalnego". Małe konto kosztuje grosze. Stronka zarabia to można się przenieść na coś większego, co nie?

Jeśli myślicie o stronce na poważnie to odpuśćcie darmowe hostingi.

  • 2 tygodnie później...
lator82
komentarz
komentarz

zdecydowanie lepiej postawić na coś normalnego, zamiast bezpłatnego. mam konto na www.webd.pl - tani hosting, płacę 39.90 rocznie. nie ma reklam, do tego mam pewność, że ktoś odbierze telefon jak dzwonię ;)

fatymid
komentarz
komentarz

Odradzam hostinger. Strona często jest nieaktywna.

4pc
komentarz
komentarz

To kolejny darmowy hosting... Ludzie... płatne konto to kilka dyszek...

Chcecie wyzywać przez cały okres korzystania dla zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych?

Gdzie w tym logika?

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
4pc
komentarz
komentarz

To logiczne, mają Waszego maila, Waszą powierzchnię, o support raczej nie dbają, więc z punktu widzenia kogoś, kto chce rozwijać własne serwisy, to raczej wyłącznie minusy. Lepiej zainwestować te grosze i mieć coś faktycznie własnego.  Wtedy rozwijanie tego, ma rzeczywiście sens.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.