x-kom hosting

##Forum dla klanu##

Quider
utworzono
utworzono

Yoo all ! jestem jednym z administratorów pewnego klanu .... mamy swoją stronkę na hostingu vgh a tam forum jest stare a stronka nie posiada nic czym można by było się pochwalić ... no i chcę znaleźć jakieś DARMOWE forum pod klan to nie ma byc stronka z forum ale same forum najlepiej żeby miało z 2+gb limitu bez reklam ... transfer z 4gb możliwośc dodania domen z 10+ itd... żeby było w miarę na poziomie i żeby forum miało fajny wygląd i żeby było takie nowoczesne jeśli jakiś błąd w opisie lub parametrach popełniłem to sorry nie znam się na tym za bardzo daje punkta za odp tylko fastem!

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Zrób stronę na cba.pl tam wgraj za pomocą klienta FTP pliki forum dostępne na stronie: http://www.phpbb.pl/ , zainstaluj forum i już. Na cba masz nieograniczony transfer.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.