x-kom hosting

Potrzebuję nazwy danego programu który zawiera takie funkcje...

Daniel502
utworzono
utworzono

Witam.

Dostałem ostatnio zlecenie na wykonanie reklamy serwera typu RolePlay z gry San Andreas Multi Player.

Mam już plan oraz wizję tego wszystkiego,jestem gotów do rozpoczęcia montowania tego filmiku.

Ale potrzebuję dobrego programu do zmontowania wszystkich nagranych scenek ale oprócz tego:

*Możliwość zwiększenia kontrastu na danym odstępie czasowym.

*Pełna swoboda umieszczenia danego napisu w wybranym miejscu.

*Stworzenie napisu,oraz jego koloru.

*Utworzenie żałobnego kontrastu,chyba każdy wie jak to wygląda,0 barw,biały,szary i czerń.

*Możliwość rozmycia obrazu.

*Możliwość wyostrzenia obrazu,dodania błyszczenia się.

*Pełna swoboda nakładania warstw dźwiękowych,jedna na drugą.Nie będzie to kolejna reklama z jednym Disco polo,będzie to profesjonalny filmik,będzie użyta muzyka spokojna z domieszką "nagłego" skoku,czyli leci jakaś tam spokojna muzyczka koncentrująca a zaraz taka która od razu dekoncentruje.Nakładanie dźwięków z innego filmiku do mojego.

*Możliwość modyfikacji barwy ,chodzi mi o to aby w niektórych scenkach zrobić klimat.

*Przyśpieszanie lub zwolnienie danego fragmentu wideo.

To jest najważniejsza lista,może być jeszcze więcej ale konieczne jest to co wymieniłem.

Proszę o Podanie mi programu który ma taie możliwości,z góry dziękuję.

Velkan17
komentarz
komentarz

Adobe Premiere Pro CS6 albo Sony Vegas Pro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.