x-kom hosting

Co Kupic? Drukarke Czy Urzadzenie Wielofunkcyjne?

xxxprzemo
utworzono
utworzono

Witam;]

Niestety padla mi moja drukarka i w sumie potrzebuje w szybkim tempie jakiegos urzadzenia drukujacego, I zastanawia mnie czy kupic jakas drukarke za ok 130 zl np cos takiego http://allegro.pl/item272475115_hp_deskjet...mplet_tusz.html

czy tez moze dolozyc 100 zl i kupic juz jakies urzadzenie wielofunkcyjne za 230 zl np takie: HP DeskJet F370 lub takie:

http://allegro.pl/item267265456_hp_deskjet..._usb_tusze.html

Tak wiec wlasnie nie wiem na co sie zdecydowac. Dodam ze na drukarke moge przeznaczyc maks 130 zl a jesli jest godne uwagi polenia jakies urzadzenie wielofunkcyjne to wtedy maks na niego 230. Niestety nie jestem wstanie dac wiecej, bo aktualnie padla mi jeszcze myszka... A wydatkow jak kazdy mam ostatnio co nie miara :blink::blink:

Tak wiec moze mi cos doradzicie co zrobic? Wymagajacy co do sprzetu akurat nie jestem, ma drukowac na normalnym poziomie i przede wszystkim zeby byla tania w eksploatacji. Moze znacie jakies modele do ktorych wyjatkowo jest tani tusz, badz tez uzupelniacze ktore mozna zakupic na allegro?

Pozdrawiam i czekam na sugestie :unsure: :D

Kurzun
komentarz
komentarz

Moim zdaniem jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Brałbym drukarkę.

eby byla tania w eksploatacji.

Jakiś canon.

Moze znacie jakies modele do ktorych wyjatkowo jest tani tusz

Prawdopodobnie będzie ciężko kupić - Canon Pixma Ip1500. Tusze po 1,79zł na allegro.

xxxprzemo
komentarz
komentarz

;] nie musi byc az taki tani tusz... taniosc nie jest priorytetowa sprawa, ale dobrze jesli by taka zaleta drukarka miala. Moze jeszcze jakies latwiej dostepne inne propozycje?;]

grzesiekb16
komentarz
komentarz

Z urządzeń wielofunkcyjnych polecam Epsona. Sam kupiłem HP i teraz jestem bez drukarki bo coś sie spiepszyło, a tak pozatym z urządzeniach HP tusze mają 5ml :D

Kurzun
komentarz
komentarz
HP tusze mają 5ml

Pokaż mi, które ;]

Mucios
komentarz
komentarz

Ja osobiscie kupiłem urządzenie wielofunkcyjne.Dokładnie to cos takiego

http://allegro.pl/item274422118_brother_dc...a_allegro_.html

Jestem bardzo zadowolony,tani w eksploatacji,tanie tusze.Nie jets to moze znana firma,ale naprawde jest godne polecenia.

dar55
komentarz
komentarz
Pokaż mi, które ;]

startowe :D

co do tematu to nie polecam samej drukarki bo nie ma sensu ,obecnie 200-300 zeta jest 3in1. Oczywiście mowa jest o sprzęcie niskiej i średniej klasy , jak chcesz high teca :D to drukarki są i po 2000

xxxprzemo
komentarz
komentarz

ok no dzieki;] chyba sie zdecydowalem. Jak bede cos bral to raczej tego: BROTHER DCP-115C, chyba ze kaski nie starczy to wtedy ewentualnie pomysle o samej drukarce;] pozdro

  • 1 miesiąc później...
xxxprzemo
komentarz
komentarz

no to wtopilem sprawe... Musze odnowic temat bo pech to pech....

Zdecydowalem sie kupic wtedy tego BROTHER DCP-115C, ale nie kupilem od razu tylko czekalem 2 tyg... przed swietammi zaczalem szukac na allegro i okazuje sie ze nie ma go juz w sprzedazy, w sklepach to samo.... a wiec teraz znow nie wiem co mam kupic ;/ z deka mnie to troche zirytowalo...

Doradzcie jakies podobne urzadzenie do tego modelu DCP - 115 zeby bylo w podobnej cenie i tusze tez zeby byly mniej wiecej tak tanie jak do tego. Pozdrawiam i czekam

A myslalem na modelem DCP - 135... (czy to dobry wybor?) tylko wlasnie nie wiem bo na allegro jest dosyc malo do tego modelu kadridzi... czy od modelu 130 (w sumie wydaja sie ze zdjec podobne) podejda do modelu 135?

beamerkun
komentarz
komentarz

Każdy Brother będzie dobrym wyborem , im wyższe ostatnie dwie cyferki tym szybciej drukuje :D poza tym nie ma większych różnic pomiędzy DCP-1xx (sam posiadam DCP-350 i polecam każdemu :D )

Kurzun
komentarz
komentarz

Nie odkopujcie starych tematów. Zauważcie, że ostatnia odpowiedź była 26 lis 2007

xxxprzemo
komentarz
komentarz

Kurzun zauwaz, ze to ja wlasny temat odkopalem :D gdyz nie chcailem zakladac nowego... sprostowanie chyba jasne..;]

A czy kadridze od 130 pasuja do 135? Bo raczej wlasnie na 135 sie zdecydowalem, ale ubogo cos z kadridzami jest wlasnie do niego..., lecz ze zdjec wynika ze od 130 podejda...;]

beamerkun
komentarz
komentarz

Niet, do 135 idą kartridże LC-970 , do 130 idą popularniejsze LC-1000 - a może kupisz 150C, bezpośredniego następce modelu 130 ? 40zł więcej , ale tuszy więcej :D

xxxprzemo
komentarz
komentarz

no moglbym dolozyc ewentualnie do 150...;] A te maja jakie tusze? Te od 130 podejda?? czyli LC-1000 ??

beamerkun
komentarz
komentarz

Dokładnie te :D sam takich używam bo mam 350C , ale jeszcze nie kupowałem zamienników

Mucios
komentarz
komentarz

Ja mam Brother DCP-115C i jestem bardzo zadowolony.POlecam w 100%.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.