x-kom hosting

nieoryginalny(?) styl phpbb3

michu1035
utworzono
utworzono

Mam pytanie czy jak pobiorę sobie styl rockettheme (za który rzecz jasna trzeba zapłacić) i zupełnie zmodyfikuje szatę graficzną, to czy ja nadal jestem jako takim złodziejem czy wtedy jest już to mój styl? Bo generalnie praktycznie nic ze starego stylu nie zostało- zależy mi tylko i wyłącznie na fajnym rozmieszczeniu elementów.



wiedzę że i te bezpłatne i te płatne tematy od rockettheme mają takie same umieszczenie elementów, tylko różnią się szatą graficzną.

więc wydaje mi się że niema jakichś przeciwwskazań bym sobie na przykład skasował napis "Designed by RocketTheme" , bo wtedy po modyfikacjach temat będzie już mój tak?

leggo
komentarz
komentarz (edytowane)
bo wtedy po modyfikacjach temat będzie już mój tak?

Temat będzie Twój jak go sam napiszesz.

 

Jeśli "praktycznie nic ze starego stylu nie zostało", to po co w ogóle bazujesz na tym stylu, zamiast go sam napisać od podstaw? Jeśli jednak coś zostaje i jest Ci potrzebna "baza", to twórcom oryginału należy się to, czego wymagają w zamian za udostępnienie tego stylu.

michu1035
komentarz
komentarz

jak bym miał płacić za głupi styl do darmowego skryptu to wolałbym dopłacić i kupić licencje na skrypt IPB.

Napisać go sobie nie napiszę bo nie umiem programować. Chodziło mi dokładnie o podmianę plików (zabawa w gimpie ;) ), więc właśnie do tego potrzebna by mi była ta baza.

W zasadzie to zastanawiam się czy by nie zlecić komuś napisanie takiego stylu, tylko ile by to musiało kosztować- orientuje się ktoś?

ratosluaf
komentarz
komentarz

W sieci ciężko znaleźć koderów PHPBB3 - jeżeli ma to być profesjonalnie to sam layout ok. 150zł, a kodowanie to koszt czasem kilka razy większy.

  • Dobra wypowiedź 1
michu1035
komentarz
komentarz

auć liczyłem coś w granicach 80 zł za całość heh. ale dzięki za odpowiedź ;)

a co di IPB to słyszałem że jak raz kupie licencje choćby i najtańszą to mogę korzystać z forum dożywotnio, tylko po wygaśnięciu licencji nie mam wsparcia supportu. i w zasadzie mi się wydaje że IPB bez wsparcia supportu będzie lepsze niż phpBB ze wsparciem i z premium stylem.

Co o tym sądzicie ?



dopisano:

a i drugie pytanie:

czemu do phpbb3 są takie słabe, brzydkie style, a do starszego phpBB by Przemo jest masa bardzo bardo ciekawych styli? Czy na nowszym silniku phpBB bez problemu uruchomię styl z phpBB by Przemo?



refresh robię ;)



i kolejny refresh- dziwne że najpopularniejsze forum komputerowe już któryś raz nie potrafi mi pomóc  :cisza:



wstyd  :pff:



:slabe: przenoszę się do konkurencji

pozdro

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.