x-kom hosting

Potrzebny darmowy program typu Microsoft Office. Pilne! Win 8

Erelas
utworzono
utworzono

Witam.

Potrzebuję jak najszybciej darmowego programu do odczytu i edycji plików tekstowych PDF i innych standardowych. 

Jakieś propozycje? Ja nic nie mogę znaleźć a potrzebuję na już..

Pozdrawiam.

klerzak
komentarz
komentarz

PDF nie da się edytować, chyba że przekonwertujesz na dokument np. *docx. Od siebie polecam LibreOffice http://pl.libreoffice.org/pobieranie/

  • Dobra wypowiedź 1
Erelas
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź, ale problem w tym że konkretnie to to jest dla mojego ojca, który jest nauczycielem i on dostaje mailem różne badziewia do wypełniania i musi je potem odsyłać do wglądu. Więc niestety musi być w pdf ;/

klerzak
komentarz
komentarz

Aha, to chodzi o zapisywanie do formatu PDF? To LibreOffice ma taką opcję - [Plik -> Eksportuj jako PDF...] i tam nic nie musisz ustawiać, tylko [OK] klikasz i masz dokument w formacie *.PDF.

  • Dobra wypowiedź 1
Erelas
komentarz
komentarz (edytowane)

Zaraz to obczaję i dam znać jak działa ;) Dzięki za info.

Działa jak najbardziej przy pdf ale paru innych formatów nie odtwarza. Lepsze to niż nic ;) Dzięki wielkie za pomoc. :)

  • 2 tygodnie później...
Microsoft Me
komentarz
komentarz

Erelas, rozwiązaniem pozwalającym na bezpośrednią edycję pdf'ów, bez potrzeby konwertowania pliku jest Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych. Zachęcamy do wypróbowania wersji próbnej tego  pakietu. Możesz ją znaleźć pod adresem: office.microsoft.com/pl-pl/try/testuj-pakiet-office-365-premium-dla-uzytkownikow-domowych-bezpatnie-przez-miesiac-FX102858196.aspx

------

www.facebook.com/Microsoft.Me.Polska

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.