x-kom hosting

Czy można pozycjonować adres www?

bravaragazza
utworzono
utworzono

Witam,

 

Moja strona internetowa jeszcze nie działa, ale mam wykupioną domenę www.wedding-atelier.pl. Kiedy mogę zacząć pozycjonowanie strony? Czy musi ona fizycznie działać, czy wystarczy, że mam jej adres?

 

PS. Zapraszam na Szkolenie "Jak zorganizować stylowe przyjęcie weselne" - idealny prezent na Walentynki dla Niej!

https://www.facebook.com/events/179211375536074/

  • 1 miesiąc później...

Sibilian
komentarz
komentarz

Jeśli masz wykupioną domenę to jest ona zaparkowana i jej dns-y wskazują jakąś konkrętną strone, najpewniej informacyjną dostawcy usługi. Możesz oczywiście pozycjonować linki do tej strony ale równocześnie powinieneś pracować nad tym projektem i na bieżąco ją uzupełniać, jeśli strona poszybuje Ci wysoko dzięki linkom a content będzie zerowy to po otrzymaniu tzw. fresh site bonus strona wyleci Ci albo całkowicie z indeksu albo poleci na końcowe miejsca wyników wyszukania.

Marmik
komentarz
komentarz

Dokładnie lepiej zacznij szybką prace nad nią bo google lubi zaskakiwać i możesz mieć później problem z pozycjonowaniem. Google nie lubi jak jest tylko taki podlinkowany Landing Page.

  • 1 miesiąc później...
elektroja
komentarz
komentarz

Zwiększ sobie oglądalność przez AutoSurf :P 

(http://www.coreblog.pl/narzedzia/autosurf/)

 

Tylko pewnie zaraz Cię Google zbanuje :)

  • 4 miesiące później...
Zydar
komentarz
komentarz

Odradzam takie pozycjonowanie, po pierwsze strona nie będzie zgodna ze wskazówkami jakościowymi google, po drugie będziesz wprowadzać użytkowników w błąd co grozi filtrem ze strony google, po trzecie jak będziesz się starać o linki to katalogi stron i inne strony będa cię odrzucały ze względu na brak strony.

 

Dobrze jest aby jak najszybciej google zaindeksowało stronę, więc stwórz prostą stronę z kilkoma sensownymi artykułami, zawierającymi słowa kluczowe pod które chcesz pozycjonować stronę, wystarczy kilka artykułów i powoli możesz zacząć katalogować.
 

  • 2 miesiące później...
Stobej
komentarz
komentarz

Masz racją, tyle, że szybko trzeba myśleć o poważniejszym opracowaniu strony. Jak ma to być jakaś firmowa strona, przez którą firma będzie komunikować się z klientami, to powinna być zrobiona przez kogoś kto się na tym dobrze zna, żeby była zoptymalizowana pod wyszukiwarki i zgrana z oprogramowaniem firmy. Warto popatrzeć na firmy umieszczone na portalu firmy.net. Znajdziesz nie tylko kogoś kto przygotuje stronę, ale także przygotuje dedykowane oprogramowanie firmy, czy sklepu.

  • 2 tygodnie później...
WirtualnyWojownik
komentarz
komentarz

Stwórz tak znakomitą treść, którą ludzie sami z chęcią podlinkują. Przeczytałem kilka książek na temat budowania blogowego imperium i 300 stron, można podsumować właśnie takimi słowami. Kto lepiej może wypromować / pozycjonować serwis, jak nie czytelnicy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.