x-kom hosting

Pomoc Microsoft Word Starter

Edgrim
utworzono
utworzono

Cześć!

 

Mam problem i uprzejmię proszę Was o pomoc.

 

Mam laptopa Acer Aspire One 722, Windows 7 w zestawie miałem pakiet instalacyjny Microsoft Office Starter. Laptopa mam od roku i zainstalowałem zgodnie z instrukcjami wszystko działało sprawnie.

 

Miesiąc temu gdy miałem jakis plik tekstowy na komputerze - ten Word Starter przestał otwierać pliki. Musiałem wejsc w samego Worda Startera kilknąć otworz wybrac plik i dopiero wtedy. Nie można było w ustawieniach pliku nawet wybrać aby domyślnie otwierał on pliki po nomrlanych kliknięciu mysza.

 

Dziś uznałem ze zainstaluje jescze raz Worda Starter wiec odnstalowalem go przez Panel Sterowania i teraz mam problem ;/

 

Gdy kliknie w "Mój Komputer"  ikone ktora znajduje sie obok dysku C a mianowcie "Szybka instalacja Microsoft office 2010" wyskakuje Q;\\ nie jest dostepne  - Odmowa dostępu ;( a gdy nacisne na pozostała ikonke ktora została po Wordzie wyskakuje "błąd konfiguracji modułu Szybka instalacja"

 

Co teraz zrobić aby znow uzyskać WORDA STARTERA!:) i aby normalnie z niego korzystac aby czytał normalnie pliku po wybraniu ich a nie przez wybór z Menu z poziomi programu

 

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc później...

Adam 352
komentarz
komentarz

Nie wiem, czy moja odpowiedz bedzie przydatna, ale ja bym odinstalowal tego 

startera i i zainstalowal darmowego Startera 2010 ktory nie jest limitowany 

czasowo choc okrojony z pewnych funkcji, ale do podstawowego uzytkowania sie nadaje.

Adam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.