x-kom hosting

Program do edycji tekstu w PDF - pilne!

Tomasz4688
utworzono
utworzono

Witam! Jak w temacie poszukuje dobrego programu do zebym mogł edytować jakis tekst w PDF i zeby był on tą samą czcionką i wielkościa i w tej samej linii

Szukalem na google, zainstalowalem chyba z 5 programow ale nie moglem znalesc opcji zeby edytowac zawarta tresc.

 

Mozna jedynie dopisywac, dorysowywac dowolne rzeczy ale wtedy jest inna czcionka.

 

Poleci ktos cos? Bardzo PILNE

mirczuk
komentarz
komentarz

Ja jak miałem coś zmieniać w pdf to wrzucałem plik na pierwszy lepszy konwerter online do worda. W wordzie przerabiałem, później znowu konwertowałem na PDF i plik był niczym oryginalny. 

Tomasz4688
komentarz
komentarz

W ten sposob chyba nie beda zachowane proporcje i obrazy straca na jakosci, ale zaraz sprobuje...

 

A innego sposobu nie ma?



Wkoncu znalazlem cos idealnego - Foxit PDF Editor

 

Program odczytuje szczegolowo polozenia wszystkich znakow czy obrazkow. Mozna edytować kazdy tekst z zachowaniem proporcji, pozycji i czcionki.

 

 

-do zamkniecia-

  • 4 tygodnie później...
elektroja
komentarz
komentarz

No rzeczywiście, możesz skorzystać z FoxitReadera: http://www.coreblog.pl/foxitreader-%E2%80%93-alternatywa-dla-pdf-ow/

 

Zresztą dobrze spisuje się on jako sam czytnik PDF-ów, bo Adobe Reader na słabszych komputerach muli, a FoxitReader korzysta z niewielkiej części zasobów systemowych, więc i nie muli tak systemu. No i te możliwości edycyjne...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.