x-kom hosting

Windows Vista - uruchamianie & problem

Izotek17
utworzono
utworzono

Witam.

 

Podczas uruchamiania Windows'a Vista wyskakuje mi coś takiego, jak na załączniku pt. "Początek".

Jedyne co mogę kliknąć, to "F2".

Po wciśnięciu wspomnianego przycisku ukazuje mi się ekran, jaki przedstawia zdjęcie "Środek".

Gdy nacisnę "Esc", to wyskakuje mi okienko z zapytaniem. (załącznik pt. "Koniec") Następnie klikam "Enter" i dalej system uruchamia się normalnie, bez takich jak powyżej niespodzianek.

Czy i jak mogę się tego pozbyć...?

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi, sugestie.

  • 2 tygodnie później...

kamillm
komentarz
komentarz

Witam. HARD DISK: S.M.A.R.T. STATUS BAD oznacza problemy z dyskiem. S.M.A.R.T to technologia raportowania parametrów dysku twardego potrzebnych do analizy jego stanu. Dzięki niemu możemy monitorować co dzieje się z dyskiem . Czy jest on w dobrym stanie czy też występują problemy w jego pracy i należy się zastanowić nad jego wymianą lub przynajmniej zabezpieczeniem danych. Wklej raport z programu do analizy S.M.A.R.T np. HD tune, badz Speedfan. Radzilbym tez zabezpieczyc (zgarac sobie) wazniejsze dane z dysku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.