x-kom hosting

Alert od Facebooka, o co chodzi?

nigraS
utworzono
utworzono

Nie wiem, w jakim dziale powinienem napisać, więc wstawiam tutaj. W końcu FaceBook służy mi do promocji strony.

 

facebook DEVELOPERS

Witaj, Adrian!
Your app, FanPik.pl, needs to be updated for the February 2013 Breaking Changes.
Once your app is compliant, set the migration setting to "Enabled" in the Zaawansowane section of the App Dashboard.
These changes will be permanently enabled for all apps in 1 day on 5 lutego 2013.
You can view this and other Developer Notifications related your app, FanPik.pl, in the App Dashboard. Dziękujemy
Zespół Facebooka

 

Igorrodz
komentarz
komentarz

Pomieszanie języków w tym tekście już powinno dawać od razu Ci coś do myślenia ;)

nigraS
komentarz
komentarz

Na innym forum Admin mi pomógł.

 

Jak by ktoś jeszcze nie wiedział o co chodzi:

 

Też to dostałem, to z "bridge" dla użytkowników facebook, a twoim portalem, który zakładałeś aby mieć wspólne logowanie z obu tych serwisów. Jeżeli po 5 lutego nie będzie Ci działać wspólne logowanie to pewnie będziesz musiał się zwrócić do producenta wtyczki "bridge" o aktualizację oprogramowania.

http://www.forum.tweaks.pl/Alert-od-Facebooka-o-co-chodzi-t53288.html#entry269324

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.