x-kom hosting

GeForce GT635M 2GB pod gry?

wirrles
utworzono
utworzono

Jak oceniacie GT635M 2GB pod katem grania? Chodzi mi tu o jakies nowsze produkcje Crysis 2/Nfs/Gta V? Słucham Was

OskiMP3
komentarz
komentarz

Słaba. Masz ją w laptopie tak? Jeżeli jeszcze nie kupiłeś, to szukaj laptopa z gtx660m .

  • Dobra wypowiedź 1
wirrles
komentarz
komentarz

No wlasnie jeszcze nie i tak sie zastanawiam bo np jakies gameplay'e na yt z ta karta przy grach typu crysis 2 wygladaja calkiem calkiem ale dzieki za pomoc ;)

iDaft
komentarz
komentarz

Ta karta odpali nowe gry na medium, więc Oski nie mów bzdur. Nie jest to, co prawda potwór, ale jak można lecieć ciagle na "szukaj GTX660m"?

 

Zależy, jakie autor ma preferencje. Pod gry pokroju Dirta, Jus Cause 2 itp. GT650M poradzi sobie bez problemu. ;)

OskiMP3
komentarz
komentarz

@up, a gdzie ja napisałem, że nie dopali nowych gier na medium  :cfaniak:  Po prostu moim zdaniem, jak już kupuje autor laptopa, to lepiej poszukać z GTX'em.

iDaft
komentarz
komentarz (edytowane)
Słaba

 

Słaba grafika w ogólno znacznym pochodzeniu znaczy taka, która nie uruchomi nowych gier. A GT635M spokojnie udźwignie. ;)

Edytowane przez iDaft
  • 4 miesiące później...
xcerberek
komentarz
komentarz

podłącze się. Czy ta karta wystarczy do World of tanks (high)i Diablo 3 (medium/high)?

iDaft
komentarz
komentarz

Ale odkopij, jednakże odpowiadając na pytanie - owszem.

  • 6 miesięcy później...
hiorek
komentarz
komentarz

Specjalnie założyłem konto:D zeby sie udzelić wiec mamy 2014r najnowsza gra narazie to chyba assassins creed 4 ,posiadam laptopa asus s56cm (kupilem za sieszne pieniadze 1400nowy) mam tak gt 635m dziala mi każda gra maxymalna rodzielczość w laptopie hd ready AC4 dziala na wysokie/normalne poszedl by nawet na maxymalnych ale nie lubie nawet małych scin. TES Skyrim dziala na maxie . o to moja opinia:D karta jest ok:D jesli nie jestes super graczem a tylko w wekend sobie lubisz maniakowac:D to jest dla cb!

  • Dobra wypowiedź 1
  • 10 miesięcy później...
Prota
komentarz
komentarz (edytowane)

Specjalnie tak wiec i ja zalozylem konto. 635m... Mi skyrim ciągnie na najnizszych tak samo jak  FarCry 3, Assassyn 3, Grid 2,Metro last light i wiele innych wydań w ok 2012r ;) Natomiast FarCry4 Ma 15fps przy rozdzielczosci 800x600 i a AC4 na Najnizszych i na najnizszej rozdzielczosci ok 5,6,7 fps.. Wiec jak lubisz pograc w nowe gry przynajmniej na ustawieniach srednich albo nawet samo pograć (choc przy tak ochydnej grafice jest to katorga a nie frajda) to szukaj czegos mocniejszego.

Edytowane przez Prota
  • 4 tygodnie później...
universalStudio
komentarz
komentarz

@Prota a nie wspominasz nic (tak samo jak i pzostali) o innych waznych podzespolach takich jak CPU i pamiec ram. Jesli ktos ma slabego procka i malu ramu to ta grafika faktycznie moze mulic na niektorych grach, jednak juz i3 + 8gb ram daje rade w wiekszosci gier wycignac na medium te ~30FPS a to jest wystarczajace do plynnego grania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.