x-kom hosting

Jak wymusić zakończenie/przerwanie instalacji Windows Update: Windows Live 2011 ?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Zayfi ,
bischop
utworzono
utworzono

Witam,

 

 

Uruchomiłem Windows Update... wyświetlił około 5 poprawek do zainstalowania. Jedną z nich jest Windows Live 2011 (KB2434419) - ona była instalowana na końcu. Wszystkie poprzednie rozumiem, że zostały już zainstalowane. Obecnie status instalacji jest na poziomie 90%. Pojawił się monit o instalacji właśnie tej poprawki oraz wyboru konkretnie jej elementów (jakieś tam Windows Messanger, hotmail czy inne yahoo i inne elementy). Nie chciałem tego instalować więc nacisnąłem krzyżyk i zamknąłem okienko wyboru elementów Windows Live. Niestety pasek postępu instalacji Windows Update nie postępuje dalej. Próbowałem również robić 2-3 razy reboot system - również bez zmian. W jaki sposób mogę wymusić zatrzymanie instalacji w/w poprawki?

  • Rekomendowana odpowiedź
Zayfi
komentarz
komentarz

Aktualizacje tworzą punkt przywracania systemu. Cofnij sys tem do momentu przed pobraniem i instalacją.

 

następnie wejdź do Windows Update odznacz tą aktualizację Windows Live 2011 (KB2434419), PPM i wybierz ukryj. Nie będzie Cię więcej nękać.

bischop
komentarz
komentarz

Tak też by się dało, ale wpadłem przed chwilą na pomysł i powiodło się - po prostu wcisnąłem CTRL+Shift+ESC przez co uruchomiłem Manager Zadań Windows i wymusiłem zamknięcie procesu od instalacji Windows Live.

 

 

[Problem solved]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.