x-kom hosting

Hosting WWW

Masternak22
utworzono
utworzono

Witam.
Pracuję nad założeniem własnej strony WWW i mam takie pytanie.
Znacie jakiś darmowy hostin i żeby założona strona była bez reklam.
Proszę o szybką odpowiedź :)

kosa97
komentarz
komentarz

xaa.pl zapłacisz 3.69zł sms i masz dobry pakiecik :) 0 reklam itp  :E

  • 2 tygodnie później...
grzesiekk13
komentarz
komentarz

w www.2hi.pl masz prawie tak jakbyś nic nie płacił, a przynajmniej jest bez reklam i wiesz, że strona jednak trochę powisi. polecam

Klos
komentarz
komentarz

podobno http://freehostingnoads.net/ jest bez reklam, nie wiem jak z jakością ich usług.

  • 2 tygodnie później...
netmarek
komentarz
komentarz

Wpisz w google tani hosting albo coś i zobaczysz setki wyników...

4pc
komentarz
komentarz

Darmowy hosting to tylko problemy - ile razy plułem sobie w brodę, że od razu nie kupiłem normalnych kont hostingowych.

Za 43 zł masz w Hekko 8 GB transferu miesięcznie i 2 GB danych. Więcej ci nie potrzebne, tak więc odpuść. Wystarczy minimalna oglądalność, aby zarobić tyle na reklamach.

Ownelek.
komentarz
komentarz

Wpisz w google tani hosting albo coś i zobaczysz setki wyników...

 

Profesjonalna pomoc. 




Z darmowych hostingów, które miałem okazje wykorzystać polecam xaa oraz cba. 

Masternak22
komentarz
komentarz

Ok. A co sadzisz o vgh ??

Ownelek.
komentarz
komentarz

Faktycznie vgh miałem również okazję "testować" - nie narzekałem. 

Masternak22
komentarz
komentarz

Ok

digbuzz
komentarz
komentarz

ewentualnie spojrz jeszcze na oferte firmy KYLOS : http://www.kylos.pl/hosting/. :)

  • 2 miesiące później...
Potarski
komentarz
komentarz (edytowane)

http://securityhost.pl

 

~~30zł / rok

 

Dysk 1GB

Transfer B.O.

Edytowane przez Potarski
  • 1 rok później...
kaczmar_p
komentarz
komentarz

Nie baw się w darmowy hosting szkoda zdrowia. Mówie to z własnego doświadczenia. Nie dość że jak korzystałem z darmowego hostingu byłem bombardowany milionem denerwujacych reklam, to był mało wydolny. Muliło mi się dosłownie wszystko.......

Nie lepiej zainwestować parę groszy i mieć hosting z prawdziwego zdarzenia? 

  • 5 miesięcy później...
krzysiuus
komentarz
komentarz

Ja polecę linuxpl.com, hekko.pl, sixwishlist.com

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

A na którym z tym hostingów masz swoje serwisy i czemu wymieniasz aż 3? Np. pierwszy jest znacznie droższy niż drugi z wymienionych. Trzeciego nie znam.

krzysiuus
komentarz
komentarz (edytowane)

Miałem na wszystkich 3 (obecnie na 2, gdyż sprzedałem kilka witryn).

Ceny są na podobnym poziomie, chciaż na tym pierwszym są nieznacznie droższe.

Sama usługa jak i pomoc techniczna stoją na bardzo wysokim poziomie.

 

Z pierwszym hostingiem linuxpl.com współpracuję od początku mojej działalności.

 

Odnośnie sixwishlist jest to dla mnie nowa oferta (istanieją już kilka lat), trzymam tam mniejsze stronki. Porównując ich ofertę do większości polskich firm to piekło a niebo... tam za kilka "dyszek" mamy stabilny hosting z pomocą techniczną.

 

Jak chcesz to idź do nazwy gdzie cena jest 3x większa i admini mają cię w głębokim poważaniu w przypadku problemów z hostem. Dodatkowo popularne skrypty typu prestashop, joomla nie zawsze funkcjonują na ich serwerach odpowiednio (i nie mówię tu o gołej instalacji).

 

 

edycja//

Używałem też altblue.pl - fajny tani hosting, także też mogę polecić.

Edytowane przez krzysiuuus
  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Ja też byłem kiedyś na nazwie i wiem, że nie warto. Te strony, które tam miałem teraz utrzymuję na koncie które kosztuje 4 razy mniej.

Masakra - a tam mnie wywalono za ilość operacji w bazie ;-)

  • 2 tygodnie później...
robbek
komentarz
komentarz

Nazwa ma dobre hostingi chociaż nie są tanie. Dobre mają rónież na Home i Sprint Data Center. Wg mnie te trzy firmy mają obecnie najlepszy pod względem technicznym hosting w stosunku do ceny. Dwa pierwsze na pewno kojarzycie. Natomiast sprint data center serwerownią z Olsztyna. Mają sporo dedytków. Jeżeli chodzi o hostingi to w chwili obecnej mają dwa pakiety https://www.sprintdatacenter.pl/hosting

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.