x-kom hosting

tablet do 1700 zł

gamemaster6
utworzono
utworzono

jaki najlepszy tablet do ceny, którą podałem w opisie, ma być tylko w wersji Wi-Fi, ekran najlepiej 10-calowy, system operacyjny: Android

slivero
komentarz
komentarz

Czemu tylko Android ? To takie pytanko na początek . 

 

W tej kwocie masz spory wybór lecz nie łatwy to trzeba przyznać . Możesz wybierać pomiędzy :

 

Acer Iconia Tab A700 32GB WiFi

Apple iPad 3 16GB z dopłatą 100-150 zł .

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 z 3G

Sony Xperia S

 

Czyli jak widać zebrała nam się sama tzw. "śmietanka" . No ale co wybrać ? Osobiście wziął pod uwagę iPad-a i A700 .

gamemaster6
komentarz
komentarz (edytowane)

nie miałem nigdy styczności z apple i mieć nie zamierzam - to tak na marginesie

a ile musiałbym dozbierać do note 10.1 i czy jest wogóle sens?

slivero
komentarz
komentarz

Note jest w podobnej cenie co iPad . A czy jest sens to zależy od twoich zastosowań .

gamemaster6
komentarz
komentarz (edytowane)

już mówiłem że nie chce ipedałów

slivero
komentarz
komentarz

A ja piszę że musisz go brać ? Czytaj uważnie i podaj zastosowanie jakim będziesz obciążać tablet .

gamemaster6
komentarz
komentarz

internet, gry, e booki, filmy itp itd

slivero
komentarz
komentarz

No to moim zdaniem Note nie jest ci potrzebny , ponieważ on jest bardziej do zastosowań związanych z obróbką czy też pracą taka prawdziwą . Wybierałbym coś ze względu na dobry wyświetlacz i dobre podzespoły .

gamemaster6
komentarz
komentarz

Acer Iconia Tab A700 32GB WiFi

Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Sony Xperia S

Czym się różnią te trzy modele?

slivero
komentarz
komentarz

Powiem ci szczerze tablet dobiera się pod siebie i aby dobrze wybrać należy sobie uświadomić czy dany model spełni twoje oczekiwania . Bardzo dobrym sposobem jest obejrzenie recenzji w której jest pokazany tablet i jego możliwości to pozwala ocenić ci czy własnie do siebie pasujecie . Wyręczę cię i podam ci recenzje które musisz obejrzeć z uwagą . Acer  / Samsung  / Sony .

iDaft
komentarz
komentarz

Nie wiem dlaczego jesteś tak wrogo nastawiony do Apple - najlepsza optymalizacja systemu i najlepsze gry i aplikacje. Do tego dochodzi super ekran Retina, jakiego żaden tablet Ci zapewnić nie może.

 

Dobrą opcją jest też Glaxy Tab 10.1 - bawiłem się nim u kuzyna i powiem, że jest OK. Gdyby Android był bardziej rozbudowany o nowe gry i apki, tudzież grafikę- dorównałby iPadowi.

slivero
komentarz
komentarz

Właśnie też nie wiem w czym problem . Ogólnie nie jestem jakimś fanem ani androida ani iOS pomimo że sam mam SGS3 . Ale trzeba przyznać iż chyba żaden system nie ma tak dobrej optymalizacji jak iOS .

iDaft
komentarz
komentarz

Dokładnie, też nie jestem fanboyem Apple, ale jak Intela i Radeona chwalę za dobre osiągi, tak iOS'a za optymalizacje i gry. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.