x-kom hosting

Darmowy hosting pod serwer ftp

Aditor
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam szukam hostingu w którym mogę postawić serwer ftp moje wymagania to

możliwość wysyłania jednocześnie kilku plików na serwer ftp/możliwość połączenia kilku komputerów w jednym momencie

nie potrzebuje dużej ilości miejsca - starczy nawet 512mb

 

na prawdę nikt nie wiem czy są takie hostingi?

w takim razie inne pytanie czy można utworzyć taki serwer na moim komputerze i czy mocno obciąży łącze (domyślam się że tylko w momencie przesyłania) oraz komputer

  • 2 tygodnie później...

4pc
komentarz
komentarz

Pytałeś w Hekko? Mają najstabilniejsze konta z tych, z których korzystałem i przyzwoite ceny.

Konto będzie mialo na pewno większą pojemność niż piszesz. Zapytaj i napisz co ci odpowiedzieli.

Aditor
komentarz
komentarz

[quote] moje wymagania to

możliwość wysyłania jednocześnie kilku plików na serwer ftp/możliwość połączenia kilku komputerów w jednym momencie

[/quote]

Przeczytałeś mój cały post?

może być wolny oraz mało pojemny ale musi mieć możliwość wysyłania plików z różnych komputerów w jednym momencie.

4pc
komentarz
komentarz

Powiem tak - nie próbowałem nigdy łączyć się z kontem z kilku komputerów na raz, ale czytałem również, aby nie było takiej możliwości. Chyba najłatwiej będzie po prostu zapytać...

  • 1 miesiąc później...
dare2dream
komentarz
komentarz

Witam,

Ja moge polecic www.000webhost.com - jest calkowicie darmowy - pelne wsparcie php, daja 1500mb powierzchni, 2 bazy mysql, 5 kont mailowych, backup serwera, 100gb transferu - mozna na nim zarejestrowac 5 domen i 5 subdomen - i wszystko w 100% za darmo - idealny do pozycjonowania i na calkiem sensowne strony w php - 100x lepszy niz jakies serwery stawiane po piwnicach na domowych laczach (gwarantowany 99% uptime) co to nigdy dzialac nie chca

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.