x-kom hosting

[xbox360] jakie gry wymagaja dogrania textur HD ?

vaxtor
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam zastanawiam się nad kupnem xbox 360 tylko nie wiem czy wersja slim 4 GB czy 250 GB czy jest sens dopłacać 200 zł do wersji z dyskiem bo wiem że można wtedy w niektórych grach zgrać na dysk textury lepsze czyli HD czy różnica jest duza w takich grach ? aha i czy to ma sens w moim przypadku gdy nie mam telewizora Full HD tylko HD ready, i jakie gry wymagaja dogrania textur HD ?

Edytowane przez vaxtor

cysiuu
komentarz
komentarz

bf 3 na pewno,  widać różnicę 

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Polecam osobiście dysk twardy do konsoli. Po zainstalowaniu gry wczytywanie jest znacznie szybsze a przy tym nic nie buczy mi z napędu.

cysiuu
komentarz
komentarz

dokładnie, xbox ma to do siebie, że strasznie głośno mieli płyty a to kolejny powód do zakupu dysku 

vaxtor
komentarz
komentarz

Każdą grę da się zainstalowac na dysku ?

cysiuu
komentarz
komentarz

Tak

vaxtor
komentarz
komentarz

A ile tak mniej więcej gra zajmuje miejsca na dysku ?

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Zależy od gry. Bayonetta zajmuje mi 7GB, Ninja Gaiden coś koło 6 a Forza 4 ponad 10GB z tego co pamiętam.

vaxtor
komentarz
komentarz

Po instalacji gry na dysku twardym jest wymagana płyta w napędzie ?

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Tak.

phillip
komentarz
komentarz (edytowane)

Zgrywanie lepszych tekstur ? Omg, na takie cos mogl wpasc tylko komputerowiec. Zycie to nie tylko komputery, a widze, ze ludzie sa tu tym przesiaknieci do szpiku kosci.

 

Dysk przyda ci sie tylko do zgrywania gier na dysk - cichsza praca konsoli i oszczedzanie napedu, oraz do sciagania zakupionych gier z marketplace'u.

 

A po instalacji plytke wsadzasz tylko do uruchomienia gry, pozniej ja wyjmujesz i grasz z HDD.

Edytowane przez phillip
  • 1 miesiąc później...
Sibilian
komentarz
komentarz

Gra która wymaga dogrania tekstur HD to MOH: Warfighter, ale ten problem dotyczył tylko tych, którzy ciągnęli grę z netu i żal im było 2 płyt na jej wypalenie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.