x-kom hosting

Ograniczenie GPU przez CPU oraz odwrotnie

Gość
komentarz
komentarz

Wszystko :P

SAPPHIRE HD 5850 Vapor-X 1GB GDDR5 735/1050MHz

Vapor-x jak zwykle mniejsze zegary :P

Rock'N'Rolla
komentarz
komentarz

ale ja tylko chciałem wiedzieć czy GPU/CPU nie ograniczają się Panie Ejdżent :P

Gość
komentarz
komentarz

nie :gobi:

  • Dobra wypowiedź 1
rafalluz
komentarz
komentarz

5850 to dużo słabsza karta niż 270X, w wielu nowszych grach przegrywa nawet z 7770, więc Phenom w zupełności do niej wystarczy,

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Akurat w tej grze gdybyś miał i7 3770K nie byłoby myślę ograniczenia bo gra potrafi spożytkować te 8 wątków .Tym bardziej że singiel bardziej obciąża sprzęt niż multi

Edytowane przez dizingof
539
komentarz
komentarz (edytowane)

No.

Edytowane przez 539
Gość
komentarz
komentarz

3bca312ffdb794bf.jpg

 

All max z wyjatkiem AAGpu load 80% . I5 3570K jest za wolny dla tej karty . Nie ma wiekszego sensu budowac sli chyba ze dla 3dmarka bo wynik ładny wyskoczy

  • Dobra wypowiedź 1
montgomer
komentarz
komentarz

Akurat w tej grze gdybyś miał i7 3770K nie byłoby myślę ograniczenia bo gra potrafi spożytkować te 8 wątków .Tym bardziej że singiel bardziej obciąża sprzęt niż multi

 

Zgadzam się w 100%

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Tu w załączniku dobrze to widać . AGENT X masz słabego procka dla tej BF4 i GTX 970

Edytowane przez dizingof
rafalluz
komentarz
komentarz

Inna sprawa, że i tak jest płynnie, jak sugerują odczyty fps, więc to raczej takie "teoretyczne" ograniczanie. Schody by się zaczęły, jakbyś np. na i5 miał 30 fps średnio, a na i7 - 40.

  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
Gość
komentarz
komentarz

Kolejna gra która sprawia ze i5 3570K to za mało dla gtx 970 to dying light . Gpu usage na terenie otwartym ok 70% przy 50% view distance . Nawet nie warto sprawdzac na wiekszym bo bedzie miejscami całkowicie niegrywalne

Gość
komentarz
komentarz

Cóż zakup i7 3770K zrób oc i będziesz miał użycie 98%

Gość
komentarz
komentarz

Tia jasne tym bardziej jak na 2 rdzeniach fps prawie ten sam

Gość
komentarz
komentarz

W takim razie najnowsze i5 też nie wykorzystają nowej grafiki i ogólnie gra jest skopana albo ma zabytkowy silnik jeśli dzisiaj nie używa 4 rdzeni .Żeby choć zachowywała się jak Metro a tu taka kicha

Gość
komentarz
komentarz

ale hicior bedzie ;)

Gość
komentarz
komentarz

Na tej mapie to ja moge i  z 250  fps wrzucić  ;) 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

GTX 970 , I5 3570K  Gpu load 70%

Edytowane przez AGENT X
Gość
komentarz
komentarz

View distance zarzyna cpu a nie grafe ;)


Wylazł patch do tej gry i jest z 50% lepiej

Gość
komentarz
komentarz

Dobrze ze naprawiają .Mój i7 nie odczuwał braku mocy z tego powodu .Jednak wtedy moim zdaniem wzrasta użycie grafiki bo logicznym jest że grafika musi wyświetlić więcej szczegółów .Przecież procesor nie produkuje obrazu

  • 1 miesiąc później...
Cumek
komentarz
komentarz

fajnie wszystko wytłumaczone ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.