x-kom hosting

Zasilacz na przyszłość :P

Nomad25
komentarz
komentarz

Moje przekonanie jest takie moze dlatego ze jest dosc taki choc to dobrze :D 

  • Dobra wypowiedź 1

RSK1990
komentarz
komentarz

OCZki też na początku były jednymi z najtańszych a teraz :P 

  • Dobra wypowiedź 1
Nomad25
komentarz
komentarz

Czyli Deus bije na głowe inne zasilacze w cenie ok 250zł ?:P

  • Dobra wypowiedź 1
RSK1990
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak jest lepszy od XFX 550W (Rafalluz piszę, że jest lepszy elektronicznie a on się zna) to tak nie ma lepszej 600 w tej cenie.

Edytowane przez RSK1990
  • Dobra wypowiedź 1
rafalluz
komentarz
komentarz
Czyli Deus bije na głowe inne zasilacze w cenie ok 250zł ? :P

 

Poza opcjami modularnymi, tak.

 

Właściwie elektrycznie też jest lepszy od wszystkiego modularnego w tej cenie, tylko modularność to coś, czego Deus nie ma, więc teraz robi się "coś za coś" - albo opcja modularna (a w przypadku be-quiet! L8 - modularna + b. cicha), albo Deus, który nie jest modularny, ale ma lepszą elektronikę w środku.

  • Dobra wypowiedź 1
Nomad25
komentarz
komentarz

Słyszałem ze be-quiet! L8 ma bardzo krótkie kable. Wiec jak bym miał wybierać pomiędzy be-quiet! L8 a Deus 600w to który wybrać? I czy ten Deus jest głośny w pokonaniu do  be-quiet! L8 i do innych zasilaczy?

  • Dobra wypowiedź 1
rafalluz
komentarz
komentarz

Bo ma stosunkowo krótkie - 45 cm wiązka procesora, Deus ma 58-60 cm.

 

Co do głośności Deusa, nie nazwałbym go głośnym, można go usłyszeć, jeśli masz wszystko dobrze wyciszone. Jeśli nie, nie powinien on przeszkadzać.

  • Dobra wypowiedź 1
Nomad25
komentarz
komentarz

A co do wyboru to Deus 600W , Be Quiet! L8-530W czy Ocz zt 550W ?

  • Dobra wypowiedź 1
ITakZapomne
komentarz
komentarz

Warto jeszcze wziąć pod uwagę http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-sp-650mpcbeu-480189/

Dobry elektrycznie zasilacz.

Z powyższych wybrałbym Be Quiet jeśli krótsze kable nie będą Tobie przeszkadzały. 

  • Dobra wypowiedź 1
kml700
komentarz
komentarz

Dla mnie wybór jest prosty . 

Jeśli nie koniecznie modularny do Deus 600W i będzie ok .

Jeśli modularny to OCZ .

  • Dobra wypowiedź 1
rafalluz
komentarz
komentarz

Z modularnych sprawa się komplikuje.

 

OCZ ZT jest najlepszy elektrycznie - ma niezależną regulację napięć tak, jak Deus.

be-quiet! jest najcichszy ze stawki - praktycznie niesłyszalny w spoczynku nawet przy dobrze wyciszonej maszynie.

Smart 650W ma najwyższą moc +12V z wymienionych - ale jest mniej stabilny niż Deus i OCZ i głośniejszy niż be-quiet!

  • Dobra wypowiedź 1
Nomad25
komentarz
komentarz

Chyba wybiorę Deusa tylko nie wiem własnie czy 500W czy 600W. Oprócz mocy czymś się jeszcze różnią ?

  • Dobra wypowiedź 1
ITakZapomne
komentarz
komentarz

600W ma jedno złącze 4+4pin więcej (odpowiednio 2 i 1) Poza tym niczym się nie różnią :)

  • Dobra wypowiedź 1
Nomad25
komentarz
komentarz

To elegancko :P warto dopłacić do tego 600W ta niedużą kwotę i mieć lepszy sprzęt.  Do tego kupie procesor G860 , 4 Gb ram i jak myslisz ITakZapomne lepsza plytka MSI B75 G43 czy AsRock B75 pro 3 i czy nie bede miał problemu jak stawie tam G860.

  • Dobra wypowiedź 1
ITakZapomne
komentarz
komentarz

Na B75 nic nie pokręcisz, tak więc ASRock- całkiem niezły do kręcenia. Możesz jednak dołożyć do MSI Z77 G43/G45.

  • Dobra wypowiedź 1
Nomad25
komentarz
komentarz

Ja nie będę podkręcał wiec mi to nie potrzebne :P G860 będzie dobrze działał z tym AsRock B75 Pro3? 

  • Dobra wypowiedź 1
ITakZapomne
komentarz
komentarz

Jak najbardziej- jednak nie skorzystasz przy chipsecie P67 z wbudowanej grafiki w procesor :)

  • Dobra wypowiedź 1
Nomad25
komentarz
komentarz

grafike mam .moze nie najnowsza ale jest :-P

  • Dobra wypowiedź 1
RSK1990
komentarz
komentarz

Nomad wlazę Ci w temat bo nie opyla się nowego zakładać a może i Cię zainteresuję bo znalazłem zasilacz Korsarza modularny ło tyn: 

http://www.agito.pl/zasilacz-corsair-cx-series-modular-80-plus-bronze-500w-221-679618.html

 

I ciekaw jestem forumowiczów jak ta konstrukcja wygląda na tle Deusa i np. XFX 550W?

Wiem tylko, że ma 456W na dwunastce. 

  • Dobra wypowiedź 1
Nomad25
komentarz
komentarz

Tez jestem ciekaw tego zasilacza.

  • Dobra wypowiedź 1
ITakZapomne
komentarz
komentarz

Taniej na esc- to dobry sklep. Proponuje tam zamówić :)

  • Dobra wypowiedź 1
Nomad25
komentarz
komentarz

Dziękuję wszystkim za pomoc temat do zamknięcia ;)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.