x-kom hosting

Creative Tactic 3D Alpha czy CREATIVE Fatal1ty Gaming HS-800 & Klawiatura [80-90 zł]

denis715
komentarz
komentarz

ratosluaf - Szukam klawiatury niskoskokowej, a ta logitech k120 nie wydaje się taka i mnie nie zadowala :)

Tchupacabra
komentarz
komentarz

A4tech  KH300V a słuchawki to albo Sennheiser HD201 albo Superlux HD668 które są dużo lepsze od tych senek.

denis715
komentarz
komentarz

takiej klawy nie ma, a słuhchawki wole Creativa

ratosluaf
komentarz
komentarz

tchupa, te słuchawki to "cale z mikrofonem", są okej.

Tchupacabra
komentarz
komentarz (edytowane)
takiej klawy nie ma, a słuhchawki wole Creativa

Czemu niby wolisz Creative. To przecież jest firma bardziej wypromowana niż słynąca z super produktów. A te CAL! i tak byś musiał recablować żeby dobrze zagrały no i będą słabo współpracować z integrą. Moim zdaniem nie ma sensu ich kupować do integry.

 

KV300H miało być przepraszam. A czemu niby wolisz Creativy? Są powyżej budżetu, a na integrze i tak nie rozwiną swoich 100%.

denis715
komentarz
komentarz

Creative - firma robi swoje . I Dużo wyraźniejszy dźwięk :)

djmakus
komentarz
komentarz

mam u siebie Tactici i HS850 http://i.imgur.com/JyxGvQB.jpg

porównując oba - Tactici ciut lepsze w dźwięku, choć post #4 ma dużo racji

wideq
komentarz
komentarz (edytowane)

Witaj,

Ja posiadam Creative HS-1000 i są w porządku, ale planuję zmianę właśnie na Sound Blaster 3D Alpha. HS-800 kompletnie Ci odradzam, mój kolega posiadał i po pół roku przestał działać mu mikrofon, z kolei mój drugi kolega także posiadał HS-800 i kabel ciągle mu się plątał. HS-1000 chyba nie znajdziesz już w sprzedaży, HS-1000 wytrzymały mi jak dotąd około 3-4 lat. HS-800 odradzam Ci ze względu że nawet nie dostaniesz oprogramowania w którym możesz regulować poszczególne parametry dźwięku i praktycznie nie wygłuszają i sporo dźwięku wydostaje się na zewnątrz. Mój kolega kupił sobie Creative SB 3D Alpha jakoś w grudniu i jest zadowolony, dostał odpowiednie oprogramowanie w którym może regulować wszystko nawet mikrofon i zmieniać ton. Oraz posiadają spore wygłuszenie.

 

Czyli napisze Ci tak:

Plusy :dla HS-800

Dobry dźwięk

Pokrowiec w zestawie

Odłączany mikrofon

Dobry i czuły mikrofon

Nauszniki wykonane z materiału przez co są "miłe" 

 

Minusy:

Słabe wygłuszenie, praktycznie zerowe

Brak oprogramowania

Słabe wykonanie kabla

Nauszniki wykonane z materiału, przez co łatwo czepia się brud i ciężko je czyścić.

 

Plusy: Sound Blaster 3D

Dobre wygłuszenie

Dobry dźwięk

Oprogramowanie

Dobry i czuły mikrofon

Lekkie

Nauszniki wykonane ze skóry przez co łatwo można je czyścić.

 

Minusy:

Myślę że tylko większa cena

 

A klawiaturę osobiście mogę Ci polecić tą:

http://allegro.pl/klawiatura-dla-graczy-a4tech-xgame-x7-g800v-usb-i2955571975.html

Posiada kilka trybów pracy. Tylko musisz zwrócić uwagę przy kupnie, ponieważ występują dwa modele, jeden z wtyczką USB, a ten drugi posiada wtyczkę PS/2

 

A jeżeli chciałbyś coś bardziej normalnego, ale także z "bajerem" to masz tą:

http://allegro.pl/hit-lodz-podswietlana-a4tech-kd-126-1-usb-blk-wh-i2944892860.html

 

 

A kolega z góry pokazał Ci nie HS-800, tylko zupełnie inny model Draco (Hs-850). One są już zupełnie inaczej wykonane, miałem z nimi styczność i na nich grałem. Także są dobre i posiadają dobre wygłuszenie, mogę mówić nawet że znakomite, ale dźwięk już nie jest, aż taki dobry. Oraz ich wykonanie nie jest zbyt dobre, chyba że bardzo dbasz o słuchawki, ponieważ po 5 miesiącach odpadła słuchawka, a druga przestała grać....

  • Dobra wypowiedź 1
ratosluaf
komentarz
komentarz

Na pewno nie fatality, jeżeli już mają być słuchawki "4gamers" to niech kupi te tactici, ale i tak lepsze będą superluxy.

Tchupacabra
komentarz
komentarz

HAHAHAHAHAHAAHAHAH Ty chyba sobie żartujesz. Te Fatality mają jakość dźwięku... nieporównywalnie gorszą z Superluxami.

  • Dobra wypowiedź 1
denis715
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra słuchawki zamówione :) --> http://www.ceneo.pl/10274042

Edit: Trzeba mieć 18 lat żeby zamówić na ceneo ? Bo zamówiłem, a nie wiem czy jakiś problemów nie będzie ;D

wideq
komentarz
komentarz (edytowane)

Myślę że zrobiłeś dobry wybór, jak dojdą to się pochwal nimi w tym temacie i powiedz jak Ci się podobają. Sprawdź w regulaminie na stronie ceneo

 

@Edit: A co z klawiaturą, jaki wybór?

Tchupacabra
komentarz
komentarz

No to akurat nie był dobry wybór bo te słuchawki mają marną jakość dźwięku ale jak tam chcesz.

wideq
komentarz
komentarz

Jeżeli co mogę dodać to mają tylko słabe podbicie bassowe. Ale dźwięk mają dobry i na swoją cenę to na prawdę dobre słuchawki..

ratosluaf
komentarz
komentarz

Denis, to nie żart, creative i marna jakość dźwięku to synonimy. Jedyny naprawdę udany model to CAL'e, które teraz i tak już nie są tak dobre jak kiedyś, wkładają gorsze przetworniki.

wideq
komentarz
komentarz (edytowane)

@denis715 Wymyślne kształty w tej klawiaturze  :cfaniak:

 

@ratoslauf Mam jedno pytanie. Korzystaliście z tych słuchawek? Czy wyczytaliście to gdzieś na internecie? Bo ja miałem przyjemność spotkania się z dużą ilością słuchawek i ich testowania... I jak dla mnie grają przyjemnie.

Tchupacabra
komentarz
komentarz

To chyba miałeś przyjemność spotkać się z bardzo złej jakości słuchawkami skoro tak twierdzisz lub też całkowicie nie masz słuchu.

wideq
komentarz
komentarz

Może już nie mam, może straciłem podczas słuchania na nich muzyki, bo są tak głośne. Ale myślę że nie długo stracę wzrok czytając te komentarze...

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Słuchawki głośne raczej być nie mogą.

wideq
komentarz
komentarz

"Raczej"... 

Więc to może Ty masz słaby słuch, bo jak dla mnie są głośne. Ale jeżeli Ty zapewne porównujesz głośniki stacjonarne pod względem głośności do słuchawek, to pozdrawiam  ;)

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Nie chciałbym tutaj nikomu ubliżać, ale słuchawki są tak głośne jaką głośność ustawisz na odtwarzaczu. Oczywiście słuchawki mogą mieć różną ilość max decybeli ale nie ma czegoś takiego jak głośne słuchawki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.