x-kom hosting

Systemy i problemy

Therion666
utworzono
utworzono

Hej!
To mój pierwszy post tutaj, proszę o wyrozumiałość :) Nie wiedziałem, gdzie zamieścić więc jest tutaj, wydawało mi się najodpowiedniej.

Problem mam taki:
Jestem w posiadaniu macbooka air i zwykłego stacjonarnego PC. Zauważyłem, że moją windę 7 używam do grania i chciałbym się od niej odciąć maksymalnie jak się da. Mac OS X bardzo sobie chwalę tak jak i linuxa. Więc zadaję sobie pytanie co zrobić. Mam dwie możliwości:
1. Na stacji walnąć Mac OS X z dodatkiem win 7 na same gierki, do tego kupić iphone i mieć synchronizację przez wszystkie urządzenia, bo właśnie dążę do tego by zrobić jakiś mały cloud computing :) Wiem, że niektórzy będą hejcić zaraz apple, więc powstrzymajcie się :)
2. Na stacji walnąć sobie linuxa typu ubuntu plus win7 na gierki, a na lapku mac os x i linuxa, synchro z telefonem pod ubuntu phone.

Do czego potrzebuję kompów:
Gram oczywiście stąd win7 zostanie niestety. Jestem młodym webmasterem, robię strony itp, potrzebuję biurowego pakietu, troche rzeczy do html, ftp, odtwarzacza muzyki (tu sie przyda synchro przez kompy) a mail dziala przez IMAP, synchro na przeglądarkach też mile widziane.

Może mam wygórowane wymagania, ale może od siebie coś polecicie :)
Z góry dzięki za pomoc^^

  • 2 tygodnie później...

Igorrodz
komentarz
komentarz

Na zwykłym stacjonarnym pececie, który nie jest od Apple, nie możesz zainstalować systemu operacyjnego MacOS w jakiejkolwiek wersji ponieważ nie jest to legalne i podpada pod piractwo.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.