x-kom hosting

IPAD 4 vs IPAD 3

pecetowiec80
utworzono
utworzono

witam:)

 

którego byście wybrali?

laptop czy ipad?:)

iDaft
komentarz
komentarz

[quote name='pecetowiec80' timestamp='1358436338' post='1676465'] aptop czy ipad? [/quote]

Pytanie bezsensu, przecież zależy to od preferencji. 

[quote name='pecetowiec80' timestamp='1358436338' post='1676465'] którego byście wybrali? [/quote]

iPada 3. "Czwórka" jest według mnie na razie nie opłacalna.

pecetowiec80
komentarz
komentarz

ok :)

  • 3 tygodnie później...
lufa9999
komentarz
komentarz
iPada 3. "Czwórka" jest według mnie na razie nie opłacalna.

A dlaczego nieopłacalna? Za te same pieniądze kupisz albo jedno albo drugie.

iDaft
komentarz
komentarz

Trzeba dokupować przejściówki, bądź nowe sprzęty ze względu na nowe złącze. 

 

A iPad 3 jest tańszy.

lufa9999
komentarz
komentarz

Nie wiem, nie jest to duża różnica w cenie, a i przejściówki nie są dramatycznie drogie. Rzecz gustu, ja kupiłem 4kę...

iDaft
komentarz
komentarz

[quote name='lufa9999' timestamp='1360005028' post='1694258']  a i przejściówki nie są dramatycznie drogie [/quote]

Nie chodzi tu o cenę przejściówek, ale sam fakt takowej rzeczy. Ja posiadam parę gadżetów Apple typu stacja dokująca, głośnik lub inne bajery, które z przejściówką wyglądają tragicznie. Od Apple oczekuję minimalistycznego dizajnu, a z tą przejściówką wygląda, jak jakiś Szajsung. :E

Marmik
komentarz
komentarz

 4_ki nie kupowałbym jeszcze jakiś czas bo zaraz się okaże tak jak z 3 na początku(pierwsze 6 miesięcy) pójdą do zwrotu z powodu wad ekranu itp.

Obecnie mam iPad2 i na moje potrzeby nie widzę sensu zmiany - może jedynie retina ;).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.