x-kom hosting

Mógłby ktoś łaskawie zerknąć do innych działów forum?

9595kuba9595
utworzono
utworzono

Witajcie,

jak w temacie, fajnie że w Zestawach Komputerowych jest nowy post co minutę, ale bez sensu takie forum jak w innych działach( np.Programy, Gry) na odpowiedź trzeba czekać w nieskończoność, nikt tam nie wchodzi, a naprawdę tam ludzie też mają problemy i proszą o pomoc...

Napisałem tu bo to chyba jedyny sposób aby zwrócić uwagę Adminów itp, odświeżanie tematu nic nie daje...

 

Pozdrawiam :)

Gość
komentarz
komentarz

podaj odnosnik to tematu gdzie nie udzielono odpowiedzi

OskiMP3
komentarz
komentarz

Hmm, a może niektórzy mają prace, lub chodzą do szkoły? 

Gość
komentarz
komentarz

bardzo trafna uwaga oski - ja jak wracam rano z pracy to ide spac, jak sie budze to godzina na konsoli i spowrotem do pracy, i zapewne nie jestem sam w takiej sytuacji



pozatym pomagamy tutaj z dobrej woli - nikt za to pieniędzy nie bierze i jak komuś pilno bardzo to niech idzie do serwisu zapłaci , w porownianiu do innych forów uważam ze bardzo szybko dostaja pomoc nagłe przypadki na dziale awarie

Igorrodz
komentarz
komentarz

Każdy pomaga gdzie chce i kiedy chce - pomoc jest darmowa i nic nie otrzymujemy. Nie siedzimy też 24h/7dni na forum, mamy swoje życie. Zauważ też, że duzo się pomaga w tematach, gdzie jest łatwiej udzielić odpowiedzi, np poprzez podanie zestawu który kilkukrotnie się przewijał na forum bądź w ogóle w sieci. A jak już się ktoś spyta o parametry porównawcze kilku płyt czy o kartę zintegrowaną to... sam rozumiesz co.;)  A co do awarii to już w ogóle masakra. :E

 

Mam jednak pomysł - może byś się sam się dokształcił w jakiejś konkretnej dziedzinie i osobiście pomagał tam z dobrej i czystej woli w innych działach niż w zestawach? :cfaniak:

gizmo223
komentarz
komentarz

Tak to bywa, w działach Zestawy komputerowe, Laptopy, Płyty Główne, Pamięć RAM, Procesory i Karty Graficzne najwięcej jest odpowiedzi bo każdy łatwo chce posty nabić sobie, a w konkretnych działach już bardziej doświadczeni userzy się wypowiadają przez to czas odpowiedzi ulega wydłużeniu- ot skąd ta dysproporcja udzielania odpowiedzi. Również tyle jest odpowiedzi bo łatwo coś przeczytać i poradzić, na tym się dużo osób zna, choć niektórzy udzielają błędnych i mylących odpowiedzi tam. Druga sprawa, że ci co udzielają konkretnych i dobrych rad rzadko siedzą, JA nie dostałem odpowiedzi na swoje pytanie w temacie: http://www.forumpc.pl/topic/262112-problem-z-sterownikiem-mtp-usb/ i dalej czekam na nią, tak to jest niestety

Igorrodz
komentarz
komentarz

[quote name='gizmo223' timestamp='1358332931' post='1675464'] a w konkretnych działach już bardziej doświadczeni userzy się wypowiadają przez to czas odpowiedzi ulega wydłużeniu- ot skąd ta dysproporcja udzielania odpowiedzi. [/quote]

Każdy dział jest konkretny, każdy temat jedyny w swoim rodzaju a każdy użytkownik chciałby być potraktowany indywidualnie i jednostkowo, niezależnie o jaką pomoc prosi. Ci zaś, którzy pomagają piszą zazwyczaj tam, gdzie się znają na konkretnych problemach, zagadnieniach. Skoro nie znam się na smartfonach to jak mam Ci pomóc? Dlatego też nic nie odpowiadam - bo nie wiem. I wiele osób nie wie, zatem jak ja nie odpowiada. To chyba prosta zasada, nieprawdaż?

 

Co zaś tyczy się specjalistów - wiem, że są ale niektórym z nich zwyczajnie nie chce się. Inni się zrazili a inni rzadko zaglądają na forum bo mają ciekawsze zajęcia. Tak to już bywa i nie da sie tego zmienić.

 

Wracając do Twojego problemu - nie możesz po prostu zapytać na jakimś forum poświęconym telefonom komórkowym? Tak będzie o wiele prościej, łatwiej i szybciej, co nie?

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

Igorrodz co do mojego pytania to tam też nie wiedzą, więc myślałem, że tu odpowiedź padnie. Po części wie co jest nie tak, ale są to tylko domysły moje i dalej czekam na rozsądną pomoc.

Każdy dział jest konkretny

a dobre, w tych podstawowych to nawet zaglądać mi się nie chce i odpowiadać bo co niektórzy pomocy nie słuchają. A w tych trudniejszy gdzie konkretne pytania padają to rzadko kto się zna i stąd wynika czas oczekiwania, ale jak już odpowie to przynajmniej z sensem to jest

Igorrodz
komentarz
komentarz

[quote name='gizmo223' timestamp='1358418476' post='1676202'] bo co niektórzy pomocy nie słuchają. [/quote]

Bo co niektórzy pisza tylko aby otrzymać potwierdzenie swoich wyborów a jak się im zaproponuje co innego to 'wiedzą lepiej' i obrażają się albo i tak robia po swojemu. Tak już jest - w wielu tematach pisałem, wielu osobom starałem się pomóc i takie właśnie doświadczenie zdobyłem. Uwierz mi, to moim zdaniem odsetek do 15% wszystkich tematów więc nie jest aż tak źle ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.