x-kom hosting

Stara Plazmówka

krecik216
utworzono
utworzono

Witam

Ostatnio cały czas rozmyślam.. na temat mojego monitora. Otóz moj monitor (Flatron LCD 563LE) jest plazmowy ale to nie jest najnowsze cacko 2007 roku ale jedna z pierwszych plazmówek robiona w 2002 roku za ktora troszecze zaplaciłem. Teraz nastaje pytanie czy warto kupywac nowy i czy są wieksze róznice pomiedzy starymi plazmówkami a nowymi (poza wyglądem- bo moja ma troche grubsze ramki.

Prosze o pomoc. Pozdrawiam wszystkich :bigsmile:

Gość
komentarz
komentarz

Największa różnica to czas reakcji pixela (zapalanie się i gaśnięcie) W starych LCD wynosił on od 25 do 40 ms, a w nowych od 2-8ms (mili sekund) Im mniejszy czas, tym lepszy wyświetlacz. Oprócz tego inne parametry: jasność i kąty widzenia także są znacząco lepsze w nowych lcd. A na koniec powiem, że masz 15", a teraz za 700zł można kupić 19".

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.