x-kom hosting

Mysz do 120zł

19mateo19
utworzono
utworzono (edytowane)

Poszukuję takiej myszy, przede wszystkim będę grał w FPS-y, lecz fajnie gdyby miał z boku jakieś dodatkowae przyciski. Mam sporą dłoń :)

slivero
komentarz
komentarz

W tej cenie lepszej myszki pod względem lasera i jakości wykonania nie dostaniesz . Proszę bardzo . Do FPS-ów nadaje się super . Tylko musiałbyś upewnić się czy nie będzie ci za mała .

iDaft
komentarz
komentarz

[quote name='slivero' timestamp='1357510345' post='1666808'] Tylko musiałbyś upewnić się czy nie będzie ci za mała . [/quote]

G400 za mała? :O Przecież to gigant.

 

Podaj, jakim chwytem trzymasz myszkę (Palm, Finger, Claw). Do Claw Gripa i Finger Gripa polecam G300 (sam ją użytkuję ;) ), a do Palm Gripa polecam G400.

slivero
komentarz
komentarz

Duże czy małe to pojęcie względne . Ja tylko uprzedzam ponieważ jak wiadomo na rynku są większa myszki .

19mateo19
komentarz
komentarz (edytowane)

A no palm, jak wygląda finger grip ? :D

 

Polecono mi jeszcze http://forum.pclab.pl/topic/589712-Mysz-A4Tech-X710BK/

 

 

G400 pasuje do mojej dłoni. przymieżałem w sklepie ;)

michael26
komentarz
komentarz

Dużo lepszy będzie g400 od tego A4Tech'a. Jak pasuje do Twojej dłoni to kupuj szybko ;)

19mateo19
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale znów 50zł droższa, a tak będę mógł dołożyć do słuchawek ;)  Jeszcze się zastanowię ale jeżeli ten logitech jest naprawdę dobry to go wezmę.

 

@

 

Mam win8 jak by co ... ale to na razie jest trial

 

@

 

Czym się różni zwykła od v2 ?

michael26
komentarz
komentarz

logitech g400 jest na prawde dobrą myszą (przede wszystkim laser jeden z najlepszych w Polsce ;) ) Do słuchawek dozbierasz i kupisz później :D

19mateo19
komentarz
komentarz

Czym się różni zwykła pd v2 ? Warto dopłacać ?

iDaft
komentarz
komentarz

G400 V2, to najnowsza rewizja i nie występuje u niej jitter.

19mateo19
komentarz
komentarz

czy  to coś poważnego  ? Wpisałem na wiki ale dużo mi to nie mówi

iDaft
komentarz
komentarz

Trochę wkurza, więc lepiej wziąć najnowszą rewizję. ;) W morelach są same nowe.

Tchupacabra
komentarz
komentarz (edytowane)
Duże czy małe to pojęcie względne . Ja tylko uprzedzam ponieważ jak wiadomo na rynku są większa myszki .

Ciekawe jakie bo chyba tylko WMO. chociaż jak dla mnie G500/G400 też mógłby być większy.

iDaft nie gadaj pierdół bo 1 rew od 2 rew różni się nie JITTEREM, a PREDYKCJĄ. Predykcja nie jest żadną wadą sensora bo są osoby którym lepiej gra się z predykcją. Byś koledze wyjaśnił co to ten jitter. Jitter to lekkie drganie sensora, może być zauważalne w niektórych grach np. Q. Najlepiej widać to w paincie. Ogólnie im wyższe dpi tym ten jitter jest bardziej widoczny (w przypadku G400).

19mateo19
komentarz
komentarz (edytowane)

Powiedz mi o co z tym dokładnie chodzi ?

Tchupacabra
komentarz
komentarz

No cóż kompetencja niektórych pozostawia wiele do życzenia.

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Podkładka: A4tech 500mp.

No właśnie niektórzy lubią myszki z predykcją to zależy bardziej od własnych preferencji, więc nie można jej uznać za jakąś poważną wadę, raczej jako coś co nie każdemu może odpowiadać.

19mateo19
komentarz
komentarz (edytowane)

Ciwezko ocenic jaka wole gdyz nie mialem w rece pozadnej myszki . TeraZ jakas microsoftu za.2 dychy 800dpi. Wiec moge.zdac sie na.opinie innych .

To prawdA ze im mniejsza ta predykcja to mysz dokladniensza ?



@



Sory za bledy.ale pisze.z telefonu

Tchupacabra
komentarz
komentarz

A kto Ci tak powiedział? Nie.

19mateo19
komentarz
komentarz

Czy w morelach jest wersja v2 ? Wydaje mi się że tak .

slivero
komentarz
komentarz

Tak jest sam tam kupowałem .

19mateo19
komentarz
komentarz

Więc  kupuję razem z podkładką.

slivero
komentarz
komentarz

Jaka podkładka ? Bo to dość ważne .

19mateo19
komentarz
komentarz

A4tech 500mp wyżej mi polecono

slivero
komentarz
komentarz

Jest OK .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.