x-kom hosting

Co jest grane? - Postów nie idzie edytować.

Axel
utworzono
utworzono

Chciałem właśnie zmienić post na forum, przy wysyłaniu edytowanego wpisu mam taki komunikat: [code]TypeError: ipb.textEditor.getEditor(...) is undefined[/code] I nie idzie zatwierdzić zmian. Też nie można wejść w zaawansowany edytor - po kliknięciu nic się nie dzieje. Tak samo "Anuluj" w oknie edycji - zupełny brak reakcji. Jedyne chyba co mogę, to "na chama" zamknąć kartę z postem. Ktoś jeszcze ma takie problemy?

raazor90
komentarz
komentarz

Spróbuj CTRL + F5

emilos206
komentarz
komentarz

ja mam problemy nie mogę napisać postu , tylko jak wezmę "Więcej opcji" to wtedy będę mógł zatwierdzić temat .

bub
komentarz
komentarz

[quote name='razor' timestamp='1357471886' post='1666034'] Spróbuj CTRL + F5 [/quote] W moim przypadku to rozwiązało obydwa omówione przez was problemy.

Rim
komentarz
komentarz (edytowane)

U mnie jest problem z wylogowaniem - daje wyloguj,a za jakiś czas wchodzę na forum i znów jestem zalogowany i nie mam zaznaczonej opcji "pamiętaj mnie" :E

Edit

@bub

 

Spróbuje :lol2:

bub
komentarz
komentarz

Zaznacz opcję "pamiętaj mnie" to może złośliwiec zapomni :haha:

Axel
komentarz
komentarz (edytowane)
ja mam problemy nie mogę napisać postu , tylko jak wezmę "Więcej opcji" to wtedy będę mógł zatwierdzić temat.

U mnie też to samo, do tego z cytowaniem też jajca odchodzą, nie idzie normalnie wrzucić cytatu, chyba tylko przez copy/paste i ręczne dodanie tagów.

 

EDIT: Ctrl+F5 odwala robotę póki co.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.